D60mm 37/68 kg silné silné kolo neodýmu Magnet háčik zachrániť magnet mora Rybárske vybavenie, Držiak na Ťahanie Montáž Hrniec #30

€6.35

Dostupnosť: Skladom

w719

52564 hot predaj

D60mm Silné Silné Kolo Neodýmu Magnet Háčik Záchranu Magnet Rybárske potreby Držiak na Ťahanie Prípojného Hrniec s Krúžok

Detaily Produktu:

Ťažnú silu bude maximalizovať keď jeden ťahá vertikálnom smere s povrchovou magnety.

Ťahová Sila bude ovplyvnené mnohými faktormi: materiál je materiál, efektívny kontakt oblasti, jemnosť povrchu, smer trakciu, teploty, materiál, typ, hrúbka, rovinnosti, trenie úrovne , atď.), jeho kvality (napr. hrdza dodávky), jej veľkosť (hrúbka plus celková plocha), atď.

Riadnym neodýmu magnety použiť len na jednej strane ich kovové stick magnetické pole, čo znamená, že sú iba pomocou polovica ich k dispozícii sily. Ak však pridanie steel cup, druhý pól magnetu byť použitý, že sa zvyšuje pevnosť magnet na oveľa vyšší ako normálne neodýmu magnet. V rovnakom čase, oceľ pohár tiež chráni magnet z toho, že je poškodený, keď sa často používa, ale tiež robí druhej strane magnetické slabé.

Ak najvyššiu možnú ťažnej sily je potrebné, potom rezanie neodýmu magnety sú odpoveďou na vaše potreby magnet

Magnety môžu rušiť stimulátory srdca.

Silné magnety mali byť preč od kovania a niektoré ľahko magnetized železa, výrobky, ako sú monitory, bankové karty, počítače, televízory.

Magnety môžu ovplyvniť vodomeru, elektrické elektromer, plynomer a niektoré zariadenia metrov.

Silný magnet musí uchovávať mimo dosahu detí, Ak milujúci poškodený, prosím, zlikvidujte črepy úplne. Sú stále magnetized a budú spôsobovať vážne problémy, ak požití deti.

Veľký neodýmu magnety sú veľmi silné, a musí zaobchádzať opatrne, aby sa zabránilo zraneniam a poškodeniu magnety.Prsty a iné časti tela môžu dostať vážne zovretý medzi dve prilákať magnety.To je jednoduché rozbité, ak ho prosím, buďte opatrní.

Nikdy mieste neodýmu magnety v blízkosti elektroniky

Neodýmu magnety sú krehké a môže kôry, crack alebo zlomiť, ak je povolené, aby slam spolu.

Neodýmu magnety stratí svoje magnetické vlastnosti, ak je zahriaty 80 ° C / 176 ° F.

Balík Obsahuje:

1 ×Zvislý Vytiahnite 37KG Magnet Háčik

Štítky:Kovové Ryby Materiál, Surron, Dab Vape 510, Ninebot Segway, Kugoo S1, Konektor Klince, Topeak, Kaabo, 80cc Požičovňa Motorových, Flash Pomoc.

Položka Šírka 6cm
Krajina/Región Výroby Čína
Výmenný Katalógové Číslo /
Umiestnenie na Vozidle /
Výrobca Katalógové Číslo 2019#
Názov Značky CARPRIE
Položka Hmotnosť 75g
Položka Výška 4cm
Špeciálne Funkcie 1 X Vertikálne Vytiahnuť 37KG Magnet Háčik
Položka Dĺžka 8cm
Druh Materiálu /

Napíšte svoju recenziu!

D60mm 37/68 kg silné silné kolo neodýmu Magnet háčik zachrániť magnet mora Rybárske vybavenie, Držiak na Ťahanie Montáž Hrniec #30

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty