3ks/veľa 6inch (150mm) poľský Nárazové Vypchávky a Leštenie Leštenie Grip Voskovanie Pad Pre Auto Polisher Loď Polisher

€10.18

Dostupnosť: Skladom

w12727

Balenie Zoznam:

1 x 6Inch Orange Pena Podložky 1 x 6Inch Čierna Pena Podložky 1 x 6Inch Žltá Pena Podložky

Funkcia:

◆Jedinečný Dizajn◆ Rôzne veľkosti pre obe strany pad---predné 6.5 palcový (165mm), zadný 6 palcov (150mm)---a specicial dizajn chrániť povrch z toho, že je poškriabaný, zatiaľ čo leštenie, znížiť oderu na oboch pad sám, doskou a povrchom. ◆VYSOKEJ KVALITY◆ Vynikajúcej kvality, hubky pad, ohybné, umývateľný a opakovane použiteľné. Používa sa pre všetky druhy srsti farby voskovanie, leštenie ,a tesniace glazúra, na čistenie a zlepšenie ich ľahkosť. Najväčšou výhodou pre našich podložky je na zámok a zostávajú leštenie zlúčeniny (zabránilo pádu vo vysokej rýchlosti). A majú veľkú kapacitu odvod tepla. ◆JEDNODUCHÉ POUŽITIE◆ Môžu byť použité v pneumatické alebo elektrické leštiace zariadenia. Používa sa pre Auto auto detail leštenie. S háčika a slučky podklad, môžete ľahko zmeniť hubky. Sú navrhnuté, aby sa umyť čistou vodou a vysušiť prirodzene po použití. ◆POKROČILÉ TECHNOLÓGIE VÝROBY◆ Mäkké a jemné spracovanie, nedošlo k poškodeniu povrchu,Umývateľný a ušetriť peniaze. Sú ľahké a veľmi jednoduchá montáž. vyrobené z odolného otvorené bunky pena, ktorá zlepšuje prúdenie vzduchu, aby sa na najvyššej úrovni showcar topánok s ultra-hladký dokončovacie poľský podložky ◆RÔZNE TVRDOSTI◆ Existuje päť rôznych farieb hubky pad s rôznymi tvrdosť: Žltá> Orange> Black, efektívne rezanie a leštenie najťažšie auto oxidácii povlak, škrabance.

Funkcie pre Rôzne Farby

Black-Dokončovacie Pena Podložky: Leštenie s tekuté vosky a utesňovacie hmoty, môžete maximalizovať lesk iness objektu Oranžová-Stredne-cut Leštiaci Pad: Odstrániť drobné povrchové defekty, cleaningeffect, môžete nechať hladký povrch Žltá-Heavy-cut Leštenie Pena Podložky: Odstrániť škrabance, nadmerné striekanie, vážne vírivá známky, škvrny.

Veľkosť Informácií

Predné: 6.4 cm/160mm Späť: 6 inch/150mm Peny' hrúbka: 27mm A specicial dizajn chrániť povrch z toho, že je poškriabaný, zatiaľ čo leštenie, znížiť oderu na oboch pad sám, doskou a povrchom.

150mm Späť Pad

Vyrobené z polyesteru magic tkaniny materiál,lepidlo podklad môže byť vložená viac ako 100-krát s vysokou vložiť výkon. Vhodné pre 6inch/150mm podklad dosky. Nízka hmotnosť a s brúsny stick podklad, môžete ľahko zmeniť hubky.

X Tvarované Rez

Vyrobené z odolného otvorených buniek peny a s jasnými mriežky prúžok, môžete zamknúť a zostávajú leštenie zlúčeniny (zabránilo pádu vo vysokej rýchlosti).

Vysoká Kvalita Materiálu

Vysoko kvalitné dovezené výroba peny. Vynikajúcu odolnosť,nebude deformovaný stlačením a pomocou. Môžu byť znovu použité po vyčistení a správne uložené

Používa sa s Viacerými Stroje

Môže byť použitý v pneumatické alebo elektrické leštiace zariadenia. Ako sander, vŕtať, RO polisher, DA polisher a tak ďalej.

Čistenie Hubky Podložky

1.Pridajte čistiaci prostriedok do teplej vody na mokré leštenie disk. 2.Squeeze out škvrna opakovaným stláčaním. 3.Opláchnite čerstvej vody. 4.Opakovane chceme odstrániť väčšinu vody. 5.Suché zostávajúce vody s leštiaci stroj. 6.Pad potrebuje úplne vyschnúť

Štítky:Nexgen Keramické Sprej, Auto Lesk, Vosk, Aplikátor Vosku, Auto Poľský, Polisher 12v Auto, Poľský Ručné Leštenie, Detail Huba, Bolesti Chrbta Tepla Pad, Loď Nerez, Poľský Vosk.

Názov Značky AUTO STAROSTLIVOSŤ
Tvar kruhový

Napíšte svoju recenziu!

3ks/veľa 6inch (150mm) poľský Nárazové Vypchávky a Leštenie Leštenie Grip Voskovanie Pad Pre Auto Polisher Loď Polisher

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty