Vákuové Prsia Masér Rozšírenie Čerpadla Zdvíhacie Prsia Enhancer Buttcock Body Shaping Vákuová Podtlaková Masáž, Terapia, Starostlivosť O Zdravie

€115.99

Dostupnosť: Skladom

w12200

Vákuové Prsia Masér

Špecifikácia:

Typ Položky:Vákuové Prsia Masér

Farba:Biela

Materiál:ABS

Konektor:EU/US/UK/AU

Výstup:100-120V/220-240V

Výkon:65W

Hmotnosť:3450G

Veľkosť:27*29*15 cm/10.63*11.42*5.91 v

Produkt Zahŕňa:

1 x Hlavné Stroj

6 x Pohár Prsia

8 x Bankovanie Pohár

4 x Škrabanie Pohár

2 x Súkromné Pohár

4 x Tvár Pohár

3 x Mazacia Hlava

3 x Spojovacie Rúrky

1 x Balenie Príslušenstvo

1 x Manuál

1 x Box

Funkcia: Unikátny dizajn, vysoká konkurencieschopnosť na trhu. Zväčšenie prsníkov, pier, spevnenie, zdvíhanie. Prsia Tvar náprava, Bradavky sag zlepšenie. Skin tightening, zdvíhacie, spevnenie Tvár / Telo tvarov a reštrukturalizácie, chudnutie, Zlepšenie elasticity a tonusu pokožky, Zlepšenie orange peel ako tkaniva na nohy, ruky, stehná Krvný a lymfatický obeh zlepšenie Zdravotnej starostlivosti masáž, bankovanie, škrabanie terapia Rýchle ošetrenie, môžeme vidieť efekt už po prvom ošetrení.

Štyri spôsob použitia:

(I) Prsia Rozvoj

1. Vyberte si prsia pohár podľa potrieb, pripojte pohár a aspirator zásuvky.

2. Nech zákazníkov pol spánku natiahnuť prsia, kryt prsia s plastické tkaniny, sa nevzťahujú sa na ľudí s vpadli prsia.

3. Zase tlaku vzduchu gombík na najvyšší bod v pohári, zase silu gombík na najnižšom bode, potom stlačte na výber inšpiráciu a zase rytmus gombík na prsia zdvíhanie (alebo stlačte tela, rytmus 1, tela, rytmus, 2 a prsia zdvíhacie striedavo).

4. Dajte pohár na prsia, a nechať prsia a pohár úzko dotkol. Pre ľudí s rôznych veľkostiach prsníka, sa odporúča použiť nástroj na menšie strane 5 krát, než sa uplatňujú na dve strany spoločne.

5. Nastavte silu gombík z slabý, silný, a potom nastavte tlak vzduchu, kým sa zákazníci budú cítiť pohodlne.

6. Po 20 minútach otočte tlak vzduchu gombík

najvyšší bod, zase silu gombík na najnižšom bode, aby sa z pohára, sa vzťahujú na breast lifting cream.

(II) Rytmus Masáž Liečby (Prsta Pohyblivé)

1. Vybrať vhodný typ pohybujú končekov prstov, pripojte pohár a inšpiráciu zásuvky s pružné trubice.

2. Zase tlaku vzduchu gombík na najvyšší bod v pohári, zase silu gombík na najnižšom bode, potom stlačte tlačidlo napájania a funkčné možnosť vybrať inšpiráciu a zase rytmus gombík na tvár, rytmus, alebo tele rytmus (alebo stlačte tela, rytmus 1, telo rytmus 2 striedavo, tvár rytmus I a 2 striedavo).

3. Nastavte silu gombík z slabý, silný, a potom nastavte tlak vzduchu, kým sa zákazníci budú cítiť pohodlne.

4. Po 20 minútach otočte tlak vzduchu gombík na najvyšší bod, a zase silu gombík, aby najnižší bod vzlietnuť pohyblivé prst.

(III) Peeling, Ošetrenie (Tekvica Cup)

1. Vyberte si správny typ pohára, pripojte pohár a inšpiráciu zásuvky s pružné trubice.

2. Zase tlaku vzduchu gombík na najvyšší bod v pohári, zase silu gombík na najnižšom bode, potom stlačte tlačidlo napájania a funkčné možnosť vybrať inšpiráciu a zase rytmus gombík na liečbu

3. Nastavte silu gombík z slabý, silný, a potom nastavte tlak vzduchu, kým sa zákazníci budú cítiť pohodlne.

(IV) Plyn Pohár (Dlhým krkom Cup)

1. Vyberte si správny typ pohára, pripojte pohár a inšpiráciu zásuvky s pružné trubice.

2. Zase tlaku vzduchu gombík na najvyšší bod v pohári; zase silu gombík na najnižšom bode, potom stlačte tlačidlo napájania a funkčné možnosť vybrať inšpiráciu.

3. Nastavte silu gombík z slabý, silný, a potom nastavte tlak vzduchu, kým sa zákazníci budú cítiť pohodlne.

Poznámka: ak by sa cítiť trochu boľavé jeden alebo dva dni po tom, peeling, ošetrenie, že je normálne a bude automaticky zmizne. Po aplikácii stroj, zase tlak vzduchu na najnižší bod. Keď párovanie s esenciálny olej, nemusíte použiť príliš veľa esenciálneho oleja alebo kozmetika, aby sa zabránilo poškodeniu stroja. Po peeling, ošetrenie, majú pohárom teplej vody po skúške na chvíľu, a potom majú teplé má posilniť účinok. Scrub čas by mali byť kontrolované v priebehu 30 minút s príslušnými sila, ktoré sa zákazníci cítili dobre. Umyte filter pravidelne na zabezpečenie stroj účinnosť a životnosť. Ľudia s vážnym ochorením srdca, diabetes mellitus a hepatitíde nie sú vhodné na liečbu. Ženy počas menštruácie a tehotenstva nie sú vhodné na liečbu. Nebudete uplatňovať stroj pol hodinu pred alebo po jedle, ľudia s prázdneho žalúdka, únava,nedostatok spánku a slabé zdravie nie sú vhodné na liečbu. Ľudia s a krvi produktivity a spontánne krvácanie nie sú vhodné na liečbu,vrátane,hemophilia a leukémie. Ľudia s vážne kožné alergické príznaky alebo acariasis nie sú vhodné na liečbu. Ľudia s kože malígny nádor alebo čiastočné koži vred,zlomeniny,varicosity, čiastočné straty pružnosti kože, nie sú vhodné na liečbu. Ľudia v opitý, smäd alebo hlad, situácia by sa mala venovať osobitná pozornosť. U pacientov s infarktu myokardu, pri zápaloch žíl depravation a intravenózne nádor nie sú vhodné na liečbu. Nebudete uplatňovať liečby do troch týždňov po operácii pre hypertyreóza, tehotné ženy.

Štítky:Zadok Stroj, Prsia čerpadla Electr, Magic Prsia Masér, Veľké Prsia Vákuum, Veľké Prsia Enhancer, Masívne Zväčšenie Pŕs čerpadla, Kohút, Veľké Zväčšenie Pŕs, Modelácia Prsníkov Pásky, Vložky Podprsenka Zväčšenie Pŕs.

funkcia 3 Zväčšenie prsníkov stroj
Type3 zväčšenie pŕs,bokov výťah
Číslo Modelu LMH190404-03
Funkcia 2 Prsia Masér, Vákuové odstránenie celulitídy
Názov Značky iebilif
type4 Elektrické Zväčšenie Pŕs Čerpadlo, Vákuová Terapia
type1 Omladenie Pleti
Funkcia Tvarovanie tela Skin tightening
Funkcia 1 Zväčšenie prsníkov stroj
Druh Zadok rozšírenie a vykrmit
Type2 Vákuová Terapia Stroj
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia 4 Masáže & Relax
Materiál ABS
Aplikácia Prsia

Napíšte svoju recenziu!

Vákuové Prsia Masér Rozšírenie Čerpadla Zdvíhacie Prsia Enhancer Buttcock Body Shaping Vákuová Podtlaková Masáž, Terapia, Starostlivosť O Zdravie

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty