Kebidumei Mini Global Time GSM/GPRS/LBS Sledovania A8 GSM LBS Tracker Zariadenie S SOS Tlačidlo Pre Autá Deti Staršie domáce Zvieratá Locator

€4.15

Dostupnosť: Skladom

w1156

kebidumei Mini Global Time GSM/GPRS/LBS Sledovania A8 GSM LBS Tracker Zariadenie S SOS Tlačidlo Pre Autá Deti Staršie domáce Zvieratá Locator

LBS ANTI-THEFT TRACKER je určená na použitie v akomkoľvek vozidle, sledovať ich umiestnenia, napríklad karavanov, lodí, motorových domov, nákladné autá,pre ľahké úžitkové vozidlá a stavebné stroje a mnoho ďalších - live sledovania možnosti sú neobmedzené. To je zvlášť užitočné, ak je vaše vozidlo, domáce zvieratá, deti alebo svoje veci boli odcudzené. Čas vychutnať výhody tohto LBS ANTI-THEFT TRACKER prináša!

Podporovať iba 2G SIM karty

Špecifikácia:

Typ :LIBIER ANTI-THEFT TRACKER

Materiál: Plast

Položka Farba: Čierna

GM Frekvencia: 900MHz/1800MHz alebo 850MHz/1900MHz.

Vstupné Napätie: DC 5V

Batéria: 3,7 V 500mAh Li-ion batéria (súčasťou balenia)

Pracovná Teplota: -20 Stupňov - +55 Stupňov

Prevádzková Vlhkosť: 5%-95%RH

Veľkosť: 3.2*4.3*1.4 cm / 1.3*1.7*0.5"

Čistá Hmotnosť: 0.025 kg / 0.9 oz

Ako to funguje:

It/ " s jednoduché. Váš dohľad prevádzky bude prebieha v 4 jednoduchých krokov:

Vložiť mobilného telefónu SIM kartu do zariadenia (E. G. zadarmo PAYG SIM karta od O2 atď.)

Skrývajú zariadenia, v ktorom sa nedajú vidieť...

Dial pay as you go čísla z vášho telefónu.....

Počúvanie - teraz môžete počuť, čo sú naozaj hovoriť o...

Zapnutie: otvorte zadný kryt, vložte SIM kartu do sedadlá, potom je automaticky napájania. Pri spúšťaní, indikátor bude svietiť na 10 sekúnd, potom indikátor nesvieti, kryt, zadný kryt a potom to môžu byť použité.

Environmentálne monitorovanie: spustenie normálne, dial alarm číslo, bude dobre počuť situáciu do 10 miters okolo stroj po čaká na päť sekúnd.

Zvuk ovládanie hlasom: používať mobilné telefóny alebo pevnú linku získať prostredníctvom SIM karty, číslo alarm, zavesenie stroja pri prerokúvaní zvuk stroja asi 3 sekundy, a to znamená, že sa nastavuje úspešne. Keď je zvuk nad 45 db do 10 miters okolo alarm, hovor bude automaticky telefónne číslo, ktoré ste nastavili predtým.

Poslať 0000 SMS vypnete zvuk kontrolnú funkciu.

Poslať 1111 SMS na zapnúť zvuk kontrolnú funkciu.

LBS umiestnenie: prosím priamo upraviť písmenami"DW" SMS alarm v Číne, a na palube prosím upraviť písmenami "GPS"na budík,budík sa vrátiť späť správa obsahuje informácie o adresách/zemepisná dĺžka a zemepisná šírka/obsahu web stránky za minútu.

SOS Tiesňové volanie: Upraviť obsah správy písmenami"SOS"alarm, priamo stlačte tlačidlo SOS nad tri sekundy po úspechu setting užívať, alarm bude priamo zavolať setting užívať číslo. A kontrolka bude blikať.

Poznámka:

Tento produkt nie je založené na GPS polohy, spoliehať sa na GSM/GPRS pásme stanice miesto.

Ako na posúdenie svojich zákazníkov,

tento Mini A8 Tracker nemal by sa používať v El Salvador/Slovensko/Španielsko/veľká BRITÁNIA/Srí Lanke,v dôsledku GPRS Sieti.

Balenie obsahuje:

1 x Mini Globálne Tracker

1 x užívateľská Príručka

1 x USB Kábel

Štítky:Micro Zvuk, Gp Tracker, YANHUI, John Lennon, Smart Tag, Zistite, Diaľkové Ovládanie Univerzálny, Anti Kľúč, Lg Nexus 5 Predné Sklo Obrazovky Náhradné, Mini Spy Car, Smart Golier Pre Domáce.

Aplikácia Veková Skupina Dospelý
Názov Značky kebidumei
Jazyk Ruský
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Druh Vozidlo Používať
Funkcia Diaľkové Ovládanie

Napíšte svoju recenziu!

Kebidumei Mini Global Time GSM/GPRS/LBS Sledovania A8 GSM LBS Tracker Zariadenie S SOS Tlačidlo Pre Autá Deti Staršie domáce Zvieratá Locator

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty