Koaxiálny Kábel 1m 5D Pre Celulárnu Zosilňovač Signálu Booster Pre Mobil Booster GSM siete 2G, 3G, 4G Siete 2G, 3G, 4G Kábla Antény

€7.34

Dostupnosť: Skladom

w856

Opakovač Signálu Pracovných Priciple

1. PRIJÍMA SIGNÁL

Silný antény oslovuje prístup dobrý signál, a dodáva, že k booster.

2. ZVYŠUJE SIGNÁL

Booster prijíma signál, zosilňuje ho, a slúži ako prenos medzi telefónom a najbližší vysielač.

3. VYSIELANIE SIGNÁLU

Zariadenia si zvýšil mobilný príjem, a hovory a dáta sú napájané cez booster späť do siete.

Pre Komunikáciu 5 Metrov 4G 3G 2G N Male Na N Samec Konektor Siete Mobil Booster

Detail produktu Číslo Modelu: JP-RG6-NJ/NJ-5 Konektor: N mužského Typu: 50-5 koaxiálny kábel Zápas s pre opakovač a anténa Špecifikácia: 1.Produkt: 50-5 koaxiálny kábel, 2. Nominálna Impedancia: 50ohm 3.Dĺžka: 1 meter 4.Konektor : N mužského 5.Použitie: spojenie s outdoor /indoor anténa s mobilného telefónu repeater booster a deliča

1. Mohli by sme prijať všetky spôsob platby prijaté www.lasiesta-kosice.sk.

2.Čo si zaplatí, je pre produkt a prepravné náklady len, nie vrátane akýchkoľvek daní. Prosím, uvedomte si, že či je potrebné zaplatiť daň, alebo nie, závisí na politiku svojej krajiny, určite by to meniť. Ak ste nemohli accpt to, nie my odporúčame umiestniť objednávky.

1. Všetky dostupné spôsoby, ako sú uvedené na stránke produktu. Radi by sme odoslať objednávku podľa vášho výberu.

2.Pozemok by byť zaslaná presná adresa, že môžete vyplniť v objednávke. Aby ste prijímať zásielky rýchlo a bezpečne, uveďte kontaktné informácie.

3.Ak nechcete dostávať parciel v rámci ochrany času, prosím, kontaktujte nás na prvýkrát, by sme skontrolovať, že pre vás, alebo rozšíriť ochranu čas.

1. Vezmite prosím na vedomie, že sme vždy skontrolujte a skúška výrobku dvakrát pred doprava a balenie im dobre tak ďaleko, ako je to možné. Avšak mohli by sme sa neriadia nič počas dlhej ceste. Ne, produkt je rozdelená na prijímanie, prosím, kontaktujte nás, radi by sme odoslať ste nový.

2.Náš produkt má jeden rok záruka. Ale prosím, buďte družstva na poskytovanie video a obrázky zobrazovať presná problém, a počúvať naše návrhy pre inštaláciu.

3.Žiadny problém o pozemok alebo prodcut, prosím neváhajte a kontaktujte nás na prvýkrát, boli by sme veľmi radi, že pomoc a odpoveď čo najskôr.

Ak ste spokojní s našimi službami a produktu, boli by sme veľmi ocenili, že ste si nás päť hviezdičkový a pozitívnu recenziu. Mohli by ste tiež odporúčam ľuďom, ktorí ho potrebuje. Radi by sme súčasnosti kupónu ako malý darček vám za to vďaka.

Štítky:Oblasti Gsm Signálu Booster, Votek Celulárnej Zosilňovač, Vozidlo 4g Signál, Zosilniť Celulárnej, Lipotech Gsm Booster, Rádiová Anténa 4g, Gsm Meter, 4g Anténa, 4g Anténa Vonkajšie, Anténa Gsm.

booster signál GSM 2G, 3G, 4G Zosilňovač Repeater
farba čierna
Druh RG6 5D Vysoko Kvalitný Koaxiálny Kábel
Materiál Holé Medené
POUŽÍVA SA PRE Pripojenie Mobilného Telefónu Repeater/Zosilňovač A Anténu
Názov Značky GOBOOST
Funkcia GSM 900mhz/CDMA 850mhz /DCS 1800mhz/KS 1900mhz/AWS/WCDMA 2100mhz/LTE
Číslo Modelu JP-5D-NJ/NJ-1
Dĺžka 1 Meter
Charakteristická impedancia 50±2 OHM
Konektor N mužského alebo vlastné
Frekvenčný Rozsah 2G 3G, 4G

Napíšte svoju recenziu!

Koaxiálny Kábel 1m 5D Pre Celulárnu Zosilňovač Signálu Booster Pre Mobil Booster GSM siete 2G, 3G, 4G Siete 2G, 3G, 4G Kábla Antény

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty