60*90 cm Magnetická Tabuľa Písací Palube Jednej Strane S Perom Vymazať Magnety Tlačidlá Pre Office Školy

€56.38

Dostupnosť: Skladom

w644

Špecifikácia:

Nastaviteľná Výška: 90-160 cm/ 35.4"-63"

Vymazať doska veľkosť: 90 x 60 cm/ 35.4" x 23.6"(L*W)

Farba: Čierna/biela

Popis:

Hladký Povrch Napísanie a Ľahko Utrite: stojan biela tabuľa je hotové s krásne hladké & odolný povrch. High-end tromi vrstvami pečenie biela tabuľa prichádza s odolný povrch a anti-šrot. To je jednoduché suché utrite všetky suché-vymazanie značky. Povrch tohto suché stieracie rada tiež vytvára vysoký kontrast značenie.

Nastavenie Výšky Sedenia/Stojace & Dospelý/Dieťa Použitie - stojan biela doska má rozsahu označenia na nohy statívu, ktoré pomáhajú upraviť výšku a rovnováha ľahko. Výškovo nastaviteľný od 35.4"-63". Či sedenie alebo státie, či už deti alebo dospelí, môžete nájsť najviac pohodlné výška sa vám páči.

Užívateľsky PRÍVETIVÉ: statív tabuľa prichádza s ocele elastická spojka a tri flip chart háčiky na hornej pre zavesenie podložky, papiere, súbory, plagáty, kalendáre alebo iné prezentačné materiály. stojan tabuľa prichádza s oceľovou rúrou statív s gumovými nožičkami, takže je dostatočne stabilný, aby stál pevne, či napíšete alebo vymazať a žiadny hluk pri pohybe. S jeho jednoduchý presun dizajn, suché stieracie doska so stojanom môžu byť umiestnené na vašom pracovisku, obývacej izby, spálne alebo die * a izba.

Package Zahrnuté:

1 x Stojan Rada

Štítky:Obyčajný Flipchart Rada, Suché Stieracie Nálepky, čierna Doska Krieda, Ryby Magnet, Rada Magnet, Rada školy, Tabuľa, Teclados Mecanicos, A5 Magnet Tabuľa, Malé Tabuľa Perá.

Druh tabuľa
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

60*90 cm Magnetická Tabuľa Písací Palube Jednej Strane S Perom Vymazať Magnety Tlačidlá Pre Office Školy

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty