Maska Maska Wolfsburg Edition Golf Mk1 je Glaxay Umývateľný Opakovane Maska pre Unisex Čierna

€2.19

Dostupnosť: Skladom

w640

Klasické biele cartoon maska je vyrobená z mäkkej, ľahký, elastický a priedušný materiál bavlna

Špecifikácia: Anti-fog haze a toxických plynov, Ľahko suché, ľahko sa čistí Mäkké priedušné Anti-bakteriálne prachu Pohlavie:Unisex Materiál: Bavlna Veľkosť:18x11cm Color: Black&White Množstvo: 1 ks Balíček obsahuje: 1 x Úst Maska Funkcie: 100% novú masku, klasické biele cartoon logo. Bavlnený materiál je mäkký, ľahký, elastický a priedušný. Vhodné pre chlapcov a dievčatá ísť von, jazda na bicykli, nákupy a tak ďalej. Poskytuje komplexnú ochranu pre váš tvár a ústa proti prachu a škodlivých plynov. Platné pre prachu, baktérií, alergie, dym, znečistenie, prach, peľ, remeslá, záhradníctvo, cestovanie, anonymita, atď. Veľmi priedušný a nespôsobuje hypoxie, dyspnea alebo dusí tepla. Elastické náušnice poskytujú pohodlné nosenie a nebojte sa o pošmyknutia nadol.

Prosím, láskavo poznamenať,že uvedený výrobok sa vyrába a distribuuje v zahraničí a na ktoré sa vzťahujú zákony krajiny jeho pôvodu.

Štítky:Golf Mk1, Golf Mk2, Choker Hip Hop, Golf Grip Pride, Golf Suvenír, Vw Wolfsburg, Démonickej Japonskej Maska, Mk3 Je Glaxay Sedadlá, Black Edition Nálepky, Golf Slnko Maska.

Bezpečnostný štandard ŽIADNE
Pohlavie MUŽI
Pôvod Čína (Pevninská Časť)
Materiál Bavlna
Trieda ochrany ŽIADNE

Napíšte svoju recenziu!

Maska Maska Wolfsburg Edition Golf Mk1 je Glaxay Umývateľný Opakovane Maska pre Unisex Čierna

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty