650nm Laserové Ošetrenie Zápästie Typu Nádcha Diabetes, Vysoký Krvný Tlak Trombus Zníženie Cholesterolu Laser Iluminátor

€23.67

Dostupnosť: Skladom

w547

Pracovný princíp

Tento výrobok používa nízkej intenzity lasera s vlnovou dĺžkou 650nm na irradiate radiálne tepny, Neiguan, Lingdao a Tongli bodov, a vstrekuje monochromatické nízkoenergetické fotóny do krvi. Fotóny sú v kombinácii s červených krviniek a lipoproteinases v krvi. Tým, tuková vrstva omotal okolo červených krviniek je rozpustený, vetranie schopnosť efektívne obnoviť, a kyslíka účtovná funkciu červených krviniek je zlepšiť. V rovnakom čase, na povrchu červených krviniek povlak je rozpustený, negatívny náboj na povrchu červenej krvinky je obnovená, je mutualrepulsive sila sa zvyšuje a červené krvinky pôvodného agregované skupiny sú rozptýlené; molekulárnej štruktúry bielkovín v krvi sa dajú zmeniť, a laserové fotochemická akcia vykoná. Telo produkuje rad biologických efektov, ktoré môžu efektívne zníženie viskozity krvi, znížiť hladinu triglyceridov a nižšiu hladinu cholesterolu v krvi.

Prevádzkové postupy

(1) Nosiť laserovú terapiu zariadenie v správnym spôsobom (nosí v ľavej ruke, štyri-riadok laser okno na zadnej strane je v súlade s radiálnou tepny) a pripojte nosovej sonda linky na laserové ošetrenie prístrojom.

(2) Stlačte tlačidlo [Switch] tlačidlo, zapnite ho a na LCD obrazovke sa zobrazuje moc, osvetlenie času, spôsobu a sily.

(3) Stlačte tlačidlo [Čas] tlačidla upravte ožiareniu čas, a vyberte ožiareniu, čas 10 minút, 20 minút, 30 minút, 40 minút, 50 minút a 60 minút, resp.

Odporúča sa, aby sa doba expozície 30 minút, a zlej kvalite môžete vybrať osvetlenie za 15 minút.

(4) Stlačte tlačidlo [Mode] môžete nastaviť režim liečby. Pri zavádzaní predvolený režim terapie prístroj je zápästí liečbu, a potom stlačte tlačidlo režim zase, aby si zvykla na nosné ožiareniu alebo simultánne ožiareniu zápästia a nosovej dutiny.

(5) Po potvrdení liečba režime, stlačte tlačidlo [Power] môžete nastaviť silu liečby režime. Odporúča sa používať silu intenzity v každom čase, nízka kvalita môže vybrať silu mid-range alebo slabé.

(6) Stlačte tlačidlo [Switch] tlačidlo znova, terapia prístroj začne svietiť, a modrú ikonu v ľavej dolnej časti displeja naďalej blikať. Ak musíte prerušiť liečbu počas ožiarenia, stlačte tlačidlo [Switch] tlačidlo krátko; stlačte [Switch] tlačidlo znova pokračovať v liečbe.

(7) Po ožiarení čas dosiahne lasera automatické zastavenie výstup, ožiarenie končí, stlačte a podržte tlačidlo [Switch] tlačidlo vypnúť. Vložte produkt do skrinky a uložte ju na suchom a bezpečnom mieste pre ďalšiu liečbu.

Rozsah produktov

Tento produkt je vhodný pre klinické externé ožiarenie, zmierňovaní klinických príznakov spôsobených hyperlipidemia a hyperviscosity.

bezpečnostné opatrenia a kontraindikácie

Tabu:

Pre tých, ktorí sú alergický na svetlo, bradykardia, akútny zápal s sepsis, u pacientov s krvácanie poruchy, u pacientov s lupus erythematosus, lactatingwomen, a ťažkým poškodením pečene a obličiek, sú zakázané. U pacientov s akútnym ochorením, kože znížená alebo abnormálna koža, vysoká horúčka pacientov, tehotné ženy a deti by sa mali poradiť s lekárom pred použitím.

Projekt

Projekt B

8883160599492348 Zdravotnej Starostlivosti USA $ 30.62

/ 0,20 eur

/ USA $ 20.44

/ USA $ 29.17

/ USA $ 15.67

/ USA $ 1.94

/ USA $ 26.90

/ USA $ 98.95

/ USA $ 26.93

/ USA $ 1.99

/ USA $ 23.27

/ USA $ 4.91

/

Štítky:Hladinu Cholesterolu V Krvi, Sannuo Cukru V Krvi Monitor, Glukózový Senzor, Laserové Terapie, Sledovať, Glucomet, Krvnej Skupiny, Glukóza Hodinky, Diabetická Deň, Mol Pero, Krvný Cosplay.

Funkcie produktu 1 Zlepšenie krvného moc
Platné batérie Lítium-Iónová Batéria
Každý výstup čas O 30 +min
Funkcie produktu 3 Zníženie viskozity krvi
Funkcie 4 Laserové Terapie, Sledovať
Funkcie Produktu 13 Zmierniť Hyperlipidemia
Funkcie produktu 4 Nižší obsah lipidov v krvi
Funkcie 9 Low Level Laser Therapy
Funkcie 7 fyzioterapia hodinky
Funkcie Produktu 7 Opravy nosnej sliznice
Funkcie Produktu 5 Zníženie krvného tlaku
Číslo Modelu JG-501
Laserový výstup 6+1
Názov Značky Raiuleko
Funkcie produktu 6 Bilancia cukru v krvi
Funkcie Produktu 11 Znížiť hladinu triglyceridov
Funkcie Produktu 10 Liečbu nádchy
Funkcie 1 Liečba Hypertenzie
Hmotnosť 0.37kg/0.42kg
Veľkosť standard
Funkcie Produktu 9 Chráni srdce a mozog
Funkcie Produktu 8 Podporujú spánok
Funkcie 2 Diabetická Náramkové Hodinky
Funkcie 3 Diabetická Sledovať Laser
Funkcie 6 Liečba nádchy zariadenia
Kód výrobku
Položka Druh Hladina Glukózy V Krvi
Funkcie 8 laser fyzioterapia
Režim Zobrazenia TN LCD Displej
Pôvod Čína (Pevninská Časť)
Funkcie Produktu 2 Zlepšiť kyslíka v krvi, nosnosť
Funkcie Produktu 12 Znížiť hladinu cholesterolu
Funkcie 10 Diabetická Terapia nástroja
Materiál Lekárske PVC
Pracovné Napätie DC 3,7 V
Názov produktu laser iluminátor
Funkcie 5 Laser Fyzioterapia Náramkové Hodinky

Napíšte svoju recenziu!

650nm Laserové Ošetrenie Zápästie Typu Nádcha Diabetes, Vysoký Krvný Tlak Trombus Zníženie Cholesterolu Laser Iluminátor

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty