44 mm Bluetooth Smart Hodinky 1:1 SmartWatch puzdro pre Apple Hodinky Série 4 iOS iPhone 8 PLUS XS Android Smart Telefónu NIE Apple Hodinky

€39.46

Dostupnosť: Skladom

w538

A P L E Poznámka : tieto hodinky je veľmi podobná séria 4. (Má Červené Tlačidlo na boku !!!) ak chcete vidieť viac REÁLNE obrázky , prosím, pošlite mi správu SHAOLIN Bluetooth Smart Hodinky Srdcového tepu Smartwatch Prenosné Zariadenia pre iPhone IOS a Android Smartphone apple hodinky

Q&A

1. Je na hodinky, originálny A**** sledovať?

Nie, nie je to originálne , len dizajn veľmi podobný, ale sledovať aj má mnoho podobných funkcií, a cena je oveľa lacnejšie.

2. Je hodinky vody dôkaz?

Nie je vodotesný , nie je možné ho nosiť pri kúpaní a sprchovaní, a tiež môžete dať do vody.

3. Nemá fotoaparát?

Nie, to nemá fotoaparát , ale to môže diaľkové ovládanie fotoaparátu v telefóne môžete snímať fotografie.( Iba Systém Android, Podporovať túto Funkciu )

4. Nemá sms synchronizácie podporu?

Staré Sms správ na synchronizáciu je možné prevziať pre Android telefóny, ale zakázať pre iOS v dôsledku obmedzení iOS systému.

Ale pre iOS, hodinky môžete synchronizovať prichádzajúce správy od Oznámenia Center a zobraziť obsah správy podľa ikona upozornenia, nie ikona Správ.

Môžete prijímať správy notifikácia SMS, Whatsapp, atď.,

keď prebieha prichádzajúci push správy na vaše Telefónne ako Android a iOS.

Môžete si správu prezrieť obsah v Oznámení.

5. Aká je funkcia kola koliesko myši?

Kolo, koleso tlačidlo funguje ako tlačidlo späť, keď ho stlačíte. Môžete urobiť to isté funkcií posunutím v smere zľava doprava na obrazovke.

To môže byť posunuli, ale bez funkcie.

NIE vytiahnuť ho. Ak je to vytiahol sami, budeme nepreberá zodpovednosť za zmeny, alebo nárok.

6. Je monitor srdcovej frekvencie výsledok presné?

V dôsledku srdcového tepu prístroj nie je odbornú lekársku alebo šport detekciu nástroj, výsledok môže byť veľmi presné ako tie, profesionálny nástroj. Táto funkcia je len pre zábavu. Môžete použiť povolanie nástroja ak potrebujete presnejšie údaje.

7. Bezdrôtové Typ : Bluetooth .

Toto Slúchadlo je pripojenie cez bluetooth , môžete sa pripojiť iné zariadenia bluetooth v rovnakom čase.

8. Podpora dropshipping?

Podporujeme dropshipping , prosím, miesto, aby priamo a poznámka, budeme pozorne skontrolujte a chráňte výrobok bezpečne v tranzite pred odoslaním.

Ak chcete zarobiť viac peňazí , prosím, neváhajte nás kontaktovať . Tešíme sa na vybudovanie dobrej spolupráce s vami .

9. Ako účtovať hodinky? Kontrola zostávajúcej kapacity batérie?

Máme usb kábel, prosím, použite ju na nabitie . keď sa zobrazí zelený indikátor blikať , znamená to, že je nabíjanie.Keď vidíte zelené svetlo udržať osvetlenie , to znamená, že je plná energie . Ak chcete vidieť batérie , prosím, zmena menu na ŠTÝL 2 , ako môžete vidieť zostávajúcej kapacity batérie.

Prejdite Dole !!!

Špecifikácie produktu & Funkcie sú v spodnej časti

Dôvody PRE KÚPU ---- TOP 20

TOP 1 : Najnovšie Dizajn,Compaible s andorid a Ios telefón. Podobné Apple, Smart Hodinky

TOP 2 : 42MM Módne Športové Hodinky Dizajn, Kompatibilný s Chlapci,Dievčatá,Človek,Žena,

TOP 3 : výmena popruh , toto inteligentné hodinky je popruh je ľahko vymeniť a je kompatibilný s 42mm apple hodinky remienok

TOP 4 : Vyhľadávania Zariadení, Dual search telefón , anti-stratené

TOP 5 : Hovory, Pripojenie cez bluetooth,môžete použiť shaolin pozerať na vytáčanie , prijatie hovoru. môžete vidieť telefónneho zoznamu , záznam hovoru . nie je potrebné používať mobilný telefón,

TOP 6 : SMS, Bluetooth Push Notifikácie .Nechajte váš telefón vo vrecku a zobraziť upozornenia na vašom zápästí. Keď dostanete správu , že má oznámenia, ale nemôže textovú správu, cez hodinky .

TOP 7 : Zvukový Záznam . Použite smart hodinky nahrávať zvuk freedomly a tajne .

TOP 8 : Kalkulačka , Použite váš smart hodinky ľahko vypočítať, a tajne .

TOP 9 : Remote Camera . Pod podmienkou, že mobilný telefón boli uzamknuté, kliknite na položku pripojenie vzdialenej fotoaparát na hodinky a mohol by náhľad . Diaľkové ovládanie telefón odfotiť .

TOP 10 : Bluetooth Hudby , Zadajte do hudby rozhranie a kliknite na položku prehrávanie hudby uloženej v mobilnom telefóne, úspešne tak, aby ovládanie hudobného prehrávača, kliknite na tlačidlo "-" znížiť cound objem a "+" na jej zvýšenie, kliknite na ľavé tlačidlo znamená, posledný jeden a pravé tlačidlo je ďalší (mobilný telefón sa prepnúť na hudobné rozhranie pred prehrávania hudby)

TOP 11 : Tepovej frekvencie ,Skontrolujte, či vaše srdce sadzbu kedykoľvek, s Smart Hodiniek je vstavané srdcového tepu . Používa pole Led a senzory na photoplethysmographically zistiť, ako tvrdo vaše srdce pracuje. Určité podmienky, ako je pohyb, extrémnym teplotám, a tetovanie môže zasahovať do čítania.

TOP 12 : Fitness Tracker , Krok počítanie . Kliknite, ak chcete vstúpiť do krokomer rozhranie a vstúpite do nastavenia stlačením krokomer pre dlhú dobu,čím sa na hodinky na ruke agter nastavenie osobných podrobné informácie a kliknite na tlačidlo štart,vedenie bežnej arm swing počas chôdze a krokomer bude počítať kroky a pracovať kalórií confumed kombinácia celkový počet krokov

TOP 13 : Spánok Monitor ,Zadajte v o monitorovaní spánku rozhranie a kliknite na tlačidlo štart a potom dať na ruky spať,krokomer bude monitora používateľská kvalitu spánku cez Oscilácie Amplitúda a trvanie spánku

TOP 14 : Posedenie Pripomienka . Pripomenul, sedenia . Kliknite, ak chcete vstúpiť do zvyšok pre sedentariness rozhranie a vstúpite do nastavenia stlačením krokomer pre dlhú dobu,po určení času potom kliknutím na položku štart,krokomer bude vykonávať vibrácie a ring-down na pripomínať sledovanie aktivity bude merať hodnoty srdcovej frekvencie automaticky .

Štítky:Apple Hodinky Kapela úľa, Smartwatch, Casio Muži Hodinky, Ary Hodinky, Kapela Iphone Xs, Amazfit Os, Apple Hodinky 6case, Hs6620d Smart Hodinky, Muži Hodinky, Smartwach Nepremokavé.

Displej Tvar Námestie
Nepremokavé Triedy Nie Je Vodotesný
Kapacita batérie 300-450mAh
Batéria Odnímateľný No
ROM <128 MB
Veľkosť Displeja 44.6*38 mm
Kapela Odnímateľný Áno
Pohyb Typ Elektronické
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Textovú Správu, cez Hodinky ? No
Pamäť RAM <128 MB
Smart Hodinky Funkcie 2 Záznam zvuku,Vzdialená Kamera,lokalizovať zariadenia,Zvýšiť Lcd Na
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia Hovor Pripomienky
Kapela Materiál Silica gel
Prípad Materiál ZLIATINY
APP Download (prevzatie aplikácií je k Dispozícii No
SIM Karta je k Dispozícii No
Druh Na Zápästie
Systém ŽIADNE
Štýl Móda
Názov Značky shaolin
Zadná Kamera ŽIADNE
Režim Siete ŽIADNE
Môže Popruh Nahradiť ? ÁNO , 44 mm Veľkosť
GPS No
Jazyk Turecká
Smart Hodinky Funkcie 1 Telefónny zoznam,výpisy,Pripomienky,Bloodpressure,Whatsapp,Facebook,Twitter
Aplikácia Veková Skupina Dospelý
Mechanizmus Áno
CPU Model MTK2502C
Kompatibilita Systému IOS a Android Systém
Rozlíšenie 240*240
Smart Hodinky Farba čierna,biela
Typ Hodín 8 Štýlov (Patrí Myš )
Kolo koliesko myši To môže byť posunuli, ale bez funkcie.
CPU Výrobca Mediatéka
Viac Voĺba Áno

Napíšte svoju recenziu!

44 mm Bluetooth Smart Hodinky 1:1 SmartWatch puzdro pre Apple Hodinky Série 4 iOS iPhone 8 PLUS XS Android Smart Telefónu NIE Apple Hodinky

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty