10 ks Palming Mince(Morgan Dolár Verzia)Palming Mince --Magický Trik, Zábavné Kúzlo, Strana Magic.

€11.62

Dostupnosť: Skladom

w14519

Táto položka bude výrazne zlepšiť kúzelník v pohybe, technika!! Prosím, pozri obrázok vyššie ako prvý. Ako môžete vidieť na obrázku, Palming Mince sú veľmi tenké. To vám pomôže palm veľa mincí naraz!! (POZNÁMKA) sa Dodáva s 10 Palming Mince. (Morgan Dolár veľkosť), Tieto sú presne rovnaké mince prichádza s Miser Sen Samozrejmosť . Spokojnosť zákazníka, Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe. Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti. Platba Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na www.lasiesta-kosice.sk, napríklad, kreditné karty, real-time bankové prevody, offline platby (bankové prevody a Western Union),atď. Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov, vaša platba bude dočasne v držbe www.lasiesta-kosice.sk, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým. Poštovné 1). Prepravné náklady: Kliknite na tlačidlo "Doprava a platba" na karte na stránke detailu produktu, a uvidíte, dodacie údaje. Môžete vypočítať prepravné náklady podľa zadaní požadovaných informácií.

2). Čas v tranzite: Tranzitný čas mení v závislosti od rôznych spôsobov dopravy.

3). Položka Spracovanie Čas: čas spracovania pre danú zákazku sa líši v závislosti od typu produktu a stav skladu. Väčšinou, môže čas spracovania 3 do 15 pracovných dní. Návrat Politiky, Ak si chcete vymeniť položky prijaté, musíte nás kontaktovať najneskôr do 3 dní od prijatia vašej objednávky. A vy by ste mali platiť ďalšie poplatky za doručenie, ktoré vznikli, a položky, vrátil by mal byť udržiavaný v pôvodnom stave. Spätná väzba Od vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. To bude mať len 1 minúta. Ďakujeme!

Štítky:Ucho Shell Lg Q60, Reproduktor Slúchadla 15x6, Ucho Krúžky Vlastné, Závesné Hračky Vytiahnite, Pevný Piť žena, Ucho Krúžky Uhlíka, Ucho Ribg Elegantné, Visí Terasy, Reproduktor Slúchadla G930.

Číslo Modelu 10 ks Palming Mince(Morgan Dolár Verzia)Palming Mince
Upozornenie no
Materiál Kov
Druh Pestrá Prop
Pôvod CN(Pôvodu)
Veľkosť One Size
Funkcie Ľahké Robiť
Výkon Formulár Close-up Magic
Pohlavie Unisex
Vekové Rozpätie 8-11 Rokov
Je Návod Súčasťou Áno

Napíšte svoju recenziu!

10 ks Palming Mince(Morgan Dolár Verzia)Palming Mince --Magický Trik, Zábavné Kúzlo, Strana Magic.

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty