Bluevida Najmenšia Prenosná Kapsa, Bohaté na Vodík Voda Generátor Fľaša DuPontN117 SPE/PEM dual komora Cestovné Generátor Vodíka

€35.14

Dostupnosť: Skladom

w12870

Svet je najmenšia prenosná vodík voda generátor

To je len prenosné vodík voda generátor, že neobsahuje fľaše, takže je veľmi malá, vhodný pre cestovanie a prenášanie. To môže byť prispôsobený pre väčšinu z minerálnej vody do fliaš na trhu. Samozrejme, musíme tiež vybavené to s menšou adaptér pre širokú škálu aplikácií.

DuPont N117 SPE/PEM dual komora Cestovné Generátor Vodíka

Vodík voda absorbuje do tela ľahko zvýšiť váš metabolizmus a zvýšiť telu mikro-obehu. Na Q12 vodík voda generátor je voda vysoká koncentrácia vodíka z 900ppb-2300ppb,ORP z -200mV na -600mV.A čo je najdôležitejšie,s jeho vysoko kvalitné USA DUPONT N117 membrány,kladie len čistý H2 do vody. Kyslík, Ozón a Chlór sú oddelené von. Tak, vodík voda, dostanete sa na 99,99% čistý H2 a BEZ Chlóru,Bez Kyslíka,Č H2O2,Č Ozónu. Možnosť pripojiť jednorazové plastové pitnej vody do fliaš,prenosné na cestovanie,prácu a kancelárie. Akýkoľvek druh vody je možné použiť:Minerálne Vody,Čistá Voda,a Destilovanej Vody je vítaný.Navyše,tento stroj používa PEM a SPE technológie, aby pure na 99,99% vodíka H2. Malý a Ľahký,hmotnosť len 80g, najviac prenosné cestovné Generátor Vodíka na svete!

Hlavné funkcie:

* Používa sa na výrobu bohaté na vodík voda pre zdravie a krásu. Bohaté na vodík voda môže účinne odstrániť toxické voľné radikály, zabrániť oxidácii buniek, prevenciu ochorení, zlepšenie ľudského metabolizmu, oneskorenie senility a zlepšenie kvality kože. * Real SPE(Pevné Polymérového Elektrolytu) + PEM(Proton, Výmena Membrány) Dual Komory, technológie, Kórea Titanium s Platinum Povlak. * USA DuPont NAFION - 117 Membrány, kladie len čistý H2 do vody, ale Kyslík(O2), Ozón(O3) Chlór(CL2) sú oddelené von. * 100% bezpečné piť, Vodík čistota dosiahol na 99,99%. Kyslík, chlór a ozónu sú oddelené von, vypúšťaných z dolnej odpadového plynu ventilačné zariadenia. * 80g Svetlo,veľmi malé,prenosné vodík voda generátor pre cestovanie,camping,šetria priestor a energiu! * Ako používať: 5 minút režimu: Stlačte tlačidlo jedenkrát 10 minút režimu:Stlačte tlačidlo 2 krát Samočistiaci režim:Stlačte tlačidlo na 3 sekundy Zastavenie: Keď vodíka vody generátor pracuje,stlačte tlačidlo raz,bude to prestať pracovať,a svetlo vypnuté. * Pracuje so Všetkými Pitnej Vody Typy - RO, ťuknite na položku, destilovaná, filtrované, minerálne,Studenej prevarenej vody, Teplej prevarenej vody (teplota vody pod 60 stupňov) , Filtrovanej vody a vyčistená voda z vodovodu. * Exkluzívne rozpustné vo vode vodíkové technológie, po výrobu vodíka na 2 hodiny, vysoká koncentrácia vodíka môže byť stále udržiavané v vodíka fľaša na vodu * Možnosť pripojiť svoje vlastné plastové fľaše. * Dobre utesnené bez úniku vody * Prenosné na cestovanie, kempovanie,práca a kancelária. * Ak je batéria je vyčerpaná, môžete pripojiť priamo nabíjací kábel na výrobu vodíka kedykoľvek.

Super-Vysoká Koncentrácia Vodíka:

* Super-vysoká koncentrácia ・ 5 minút režim pre 1 čas: 900ppb ~ 1200ppb; ・ 10 minút režim pre 1 čas: 1500ppb ~ 1800ppb; ・ 10 minút v režime pre 2 čas(Pomocou 350 ml minerálnej vody do fliaš): 2000ppb ~ 2800ppb; ・ 10 minút režim pre 3 čas(Pomocou 350 ml minerálnej vody fľaše):Nad 3000ppb; teoretické vrcholová hodnota je 5000ppb. (Neodporúča sa konzumovať životnosť výrobku) Prosím nesmie presiahnuť 3 krát za 10 minút režime,Pretože príliš veľa tlaku vzduchu môže viesť k nehodám, ako sú netesnosti. Čistý vodík Voda: Vodík očistiť až na 99,99%,iba čistý vodík vody v fľaše.

Superior Elektródy Systém:

DuPont N117 membrány s implantované v priestore kvantové technológie ,robí vodíka koncentrácia vyššia, priepustnosť silnejšie, molekuly vody menšie. 5 minút režimu: Stlačte tlačidlo jedenkrát 10 minút režimu:Stlačte tlačidlo 2 krát Samočistiaci režim:Stlačte tlačidlo na 3 sekundy Zastavenie: Keď vodíka vody generátor pracuje,stlačte tlačidlo raz,bude to prestať pracovať,a svetlo vypnuté.

Minerálne vody fľašu adaptér:

Priniesť jednotka keď ste na cestách a pripevniť ho na akýkoľvek štandardný fľašu môžete kúpiť v obchode. Takže si môžete vychutnať molekulový vodík kdekoľvek idete. Malé prenos adaptér pre Minerálne Fľaša vhodná pre Rusko, Ukrajina, Nemecko, Holandsko,Belgicko,veľká BRITÁNIA,Kolumbia a je možné ich použiť pre viac ako 98% krajín. Ďalšie zaujímavé funkcie sú na vás čaká, dig ...

Aktivujte membrány DuPont pred použitím:

Vyplnenie a utesnenie 350 ml minerálnej vody fľašu s 5/6 pitnou vodou, spustiť výrobu vodíka dvakrát za 10 minút režime (ekvivalent na výrobu vodíka pre 20 minút), potom nie tesnenie fľaše, dal ho na 8~10 hodín, potom DuPont N117 membrány bude úspešne aktivovaný. * Prečo nové vodík voda generátor má menej bubliniek? Keďže nová vodíka fľaša na vodu má neboli aktivované DUPONT N117 membrány, niekedy to má veľmi málo bubliny pri výrobe vodíka. Potom, musíme aktivovať DUPONT N117 membrány prvý.Nájdete v predchádzajúcom odseku sa pre spôsob aktivácie.

Balenie Obsahuje:

1 * Vodík, Bohaté Na Vodu Generátor 1 * USB Nabíjací kábel 1 * Užívateľská Príručka 1 * Malé prenos adaptér pre Minerálne Fľaša vhodná pre Rusko, Ukrajina, Nemecko, Holandsko,Belgicko,veľká BRITÁNIA,Kolumbia a je možné ich použiť pre viac ako 98% krajín.

Údržba:

Dlhým stlačením tlačidla otvorte Čistiaci režim každých 1 týždňov Čisté, kyselina citrónová každé 2 až 4 týždne.(Vysoká TDS alebo Pevný alebo Minerálne Vody potreba čistiť častejšie) Udržiavať membrány vlhké denne Pri výrobe vodíka viackrát, neprekročia stanovený počet krát.

Štítky:Bottl Vody, Fľaša Vodíka Pitie, Plenum Komora, Maguru, Banky Titanium, Alkalin Vody, Vodík Voda Stroje, Výkon Prenosný Generátor, Keith Titanium, Atmosféra Vody Generátor.

Kvalita Vody Všetky druhy Vody je možné použiť
Funkcia Priame Pitie
ORP -300mV ~ -600mV
Značky BlueVida
Použitie Džbán
Technology&membrány SPE Technology & PEM membrány
Kapacita batérie 3.7 V / 850 mAh
Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)
Teplota Vody Najlepšie je 2~60℃
Materiály, Elektródy Kórejský Titanium s Platinum Povlak
Koncentrácia Vodíka 900ppb ~ 3000ppb
Názov Značky BlueVida
Úprava vody Typ stroja Džbán Vody
Druh Ionizátor
Materiál Titán
Číslo Modelu Q12-2
Membrána USA dovezené DUPONT N117 ion PEM membrány
Telo Fľaše Neobsahuje fľaše Tela
Požiadavky Na Kvalitu Vody Obecná Voda/Studňa Vody
Samostatné H2 z O3,H2O2,Chlór Áno
Pracovná Doba 5 minút / 10 minút
Inštalácia Plochu
Štýl Prenosné

Napíšte svoju recenziu!

Bluevida Najmenšia Prenosná Kapsa, Bohaté na Vodík Voda Generátor Fľaša DuPontN117 SPE/PEM dual komora Cestovné Generátor Vodíka

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty