TUYU Hliníkové Selfie Rozšírenie, Rameno Predĺžil Tyč Držiak pre Gopro Max DJI Osmo Insta360 Jeden R X Akčné Kamery Príslušenstvo

€4.73

Dostupnosť: Skladom

w12740

TUYU Hliníkové Selfie Rozšírenie, Rameno Predĺžil Tyč Držiak pre Gopro Max DJI Osmo Insta360 Jeden R X Akčné Kamery Príslušenstvo

Materiál: Hliníková zliatina Kompatibilné modely: Pre insta360 Jeden R X Gopro Max Gopro Hero 8 7 6 DJI Osmo, SJCAM,EKEN,SOOCOO, atď. Akcia Fotoaparát. Vezmite prosím na vedomie, Keď viaceré možnosti sa objaví pri zakúpení produktu, Pozrite si obrázok možnosť, Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis. Buďte opatrní, ak chcete vyplniť prijatia informácie presne. Kupujúci v Rusku musí vyplniť meno a priezvisko. Je to doručenia požiadavky. Vážení zákazníci, prosím, prečítajte produkt voľby v čase nákupu. Ak nechcete pochopiť, kontaktujte, prosím, predajcovia služieb zákazníkom. Ďakujem.

Platby:

1 - Platby musia byť vykonané do 7 dní od zadania objednávky, inak bude objednávka neplatná alebo zrušené systému. 2-Zvyčajne www.lasiesta-kosice.sk trvá 24 hodín skontrolovať a potvrdiť platby. 3-Ak platba nie je k dispozícii alebo je neplatná, vaša objednávka bude uzavretý systém.

Vlastné, Dane a Clá:

1 - Všetky krajiny majú rôzne pravidlá, prosím, uistite sa, že výrobok nemajú žiadne obmedzenia vo vašej krajine pred zakúpiť. Kupujúci sú zodpovední, ak sa produkt vráti alebo podržte kupujúci vlastné obmedzenia dôvodov. 2 - Ak výrobok potrebovať žiadne špeciálne dokument vo vašej krajine alebo je potrebné opísať určité hodnoty, prosím vyžadovať na to vopred. Dokumentov, ako sú faktúry, atď., nebudú posielať balík, pokiaľ to bolo nutné zo strany kupujúceho. 3 - Produkt, cena nezahŕňa dovozné dane alebo dodatočné poplatky. Kupujúci je zodpovedný za jasné zákazku a zaplatiť poplatok, ak je účtované kupujúceho krajiny. Ale môžeme pomôcť kupujúci poskytovanie produktov faktúry alebo iného dokumentu a informácií, kupujúci je potrebné vymazať vlastné, tak prosím neváhajte a kontaktujte nás.

Doprava:

1 - Všetky výrobky, ktoré budú testované, balenia a loď sa v 2-4 pracovných dní, po zaplatení je potvrdené. 2 - Všetky sledovacie čísla trvať niekoľko dní, aby sa objaví on-line po manipulácia čas. Neskôr ich je možné sledovať : www.17track.net 3 - Medzinárodná doprava zvyčajne trvá 25-60 dní. Mnohé fakty, ako napríklad zlé počasie, vlastné alebo predaja teplej sezóny, atď, môžete spôsobiť oneskorenie. Ak váš balík trvá príliš dlho má byť dodané. Kontaktujte nás a my vám pomôže zistiť, čo sa stalo s vaším balíka. 4 - uistite sa, že ste vyplnili všetky informácie správne: Kontaktná osoba (meno a priezvisko, pre Rusov), adresa, psč a telefón. Pripravíme balíček s informáciami uvedenými v objednávke. Kupujúci sú zodpovední za nedoručené balíky, ak niektorá z informácií poskytnutých bolo zle. 5 - Balíky nemožno poslať na inú adresu, než adresu uvedenú v objednávke. Nemôžeme zmeniť adresu.

MÔŽEME POMÔCŤ NAŠIM ZÁKAZNÍKOM

Ak kupujúci otvorenej alebo nechajte negatívnej spätnej väzby, bez kontaktujte nás vopred, sme nebude poskytovať služby po predaji, a kupujúci bude dať v čiernom zozname. Pre podvodníkov poskytneme všetky dôkazy a informovať o nich www.lasiesta-kosice.sk, čo bude mať za následok kupujúceho, pozastavený alebo zrušený účet.

Zrušenie a vrátenie peňazí

1 - Objednávky môžu byť zrušené pred balík je rukoväť lodnej dopravy. 2 - Akonáhle produkt je už odoslaná, je objednávka nemôže byť zrušená už. 3 - Pre zrušených objednávok a náhrady www.lasiesta-kosice.sk zvyčajne trvá 1-2 týždne, aby na vrátenie peňazí kupujúcemu. Čas bude závisieť na tom, aký druh platby ste sa rozhodli platiť. Môžete skontrolovať vrátenie čas v nasledujúci odkaz. http://activities.www.lasiesta-kosice.sk/adcms/help-www.lasiesta-kosice.sk-com/receive_refund.php

Služby zákazníkom

Pracovný čas: pondelok-piatok 9:00-18:30, sobota 9:00-12:00 (Peking čase). Okrem sviatkov! Sme vždy rád pomôže: Testujeme všetky produkty pozorne, ako sa máme poslať. Ale Ak stále máte akýkoľvek problém, naše pochybnosti, neváhajte a kontaktujte nás!! Budeme sa snažiť vyriešiť váš problém.

Popíšte váš značky príbeh, vrátane vytvorenia a rozvoja technickej, míľniky, atď.

Štítky:Insta One X, Dji Osmo Akcia Fotoaparát Originál, Fpv časť, Insta360 Jeden, Insta360, Diy Dji Osmo, Gopro Mount, Lcd Displej Pre Akciu, Fotoaparát, Príslušenstvo Osmo Akcia, Insta360 X2.

Druh Skeletons & Rámy
farba čierna
Názov Značky TUYU
Pôvod CN(Pôvodu)
Kompatibilné modely Insta 360 a iné akčné kamery
Materiál Hliník
Zväzok Zväzok 1
Kompatibilné Akcia Fotoaparát Značky Sony
Číslo Modelu SM01-E5

Napíšte svoju recenziu!

TUYU Hliníkové Selfie Rozšírenie, Rameno Predĺžil Tyč Držiak pre Gopro Max DJI Osmo Insta360 Jeden R X Akčné Kamery Príslušenstvo

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty