Beautilux Soak Off UV LED High Pigmentový Gél lak na Nechty Nechty Art Gel Polish 10 ml Lak na Nechty, Dodávky pre Profesionálov 001-120

€253.91

Dostupnosť: Skladom

w12511

DÔLEŽITÉ!!!

O PREPRAVE:

pre to veľa gély, ceny neobsahujú dane a cla,

a my len loď s express (fedex) v jednom pozemku.

možno budete musieť zaplatiť navyše vlastné dane/povinnosti podľa seba, podľa pravidiel svoj ciel.

pomôžeme poskytnúť doklady a potrebné certifikáty.

v prípade akýchkoľvek vrátenie zásielky z dôvodu odmieta robiť vlastnej vôle, alebo platiť pre daň,

budeme nenesie žiadnu zodpovednosť.

prosím, zvážte dvakrát, pred nákupom, vďaka!

Beautilux Soak Off UV LED High Pigmentový Gél lak na Nechty

Nechty Art Gel Polish Lak 10 ml

Klinec Dodávky pre Profesionálov 001-120

****Kúpiť 120pcs gél, získať základnú top auta zadarmo****

PODMIENKY A SLUŽBY

1.Dane a Clá: Všetky naše produkty ceny neobsahujú Dane a Clá. Pozemok dostanete, môže byť potrebné zaplatiť dovozné dane alebo poskytnúť dovozné doklady, ako rôzne krajiny majú rôzne pravidlá, nie sme schopní zistiť pravidlá vo všetkých krajinách. Budeme nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade, svoj pozemok je vrátený/ nie je dodaný z dôvodu odmieta platiť dane, tak pred nákupom, pozrite si prosím pravidlá svoju krajinu a myslím, že dvakrát.

2.Bez návratu služby: Pre zákazníkov z U. S. A, KANADA, AUSTRÁLIA, SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO, FRANCÚZSKO, ŠPANIELSKO, NEMECKO, RUSKO, BRAZÍLIA, IZRAEL, južná KÓREA, SAUDSKÁ AURABIA, U. A. E, POĽSKO, NETHERLAND, TALIANSKO, ponúkame zadarmo návrat servis. Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, NIE sú len ich zahodiť a prosím, uplatňovať bez návratu, proces je:. Otvorenej Vybrať tovar vrátiť Vybrať miestne bez návratu Na iných krajín, ako je uvedené vyššie, prosím, kontaktujte nás, ak máte akékoľvek problémy s produktmi, ktoré ste dostali, vďaka.

3. Poštovné a Dodania: Obvykle sme sa vyslať vašu zásielku do 3 pracovných dní, odhad dodacia lehota je, ako je to uvedené nižšie:

Pri objednávkach nad 200 eur, vám môžeme zaslať do express service (FEDEX), budete musieť zaplatiť vlastné dane.

4. Spätná väzba & sporu: veľmi ceníme, že ak by ste nás nechať 5-hviezdičkový poznámky ak ste spokojní s našimi výrobkami. Ak existuje akékoľvek unsatisfaction, prosím, kontaktujte nás pred otvorenej a zanechať negatívne komentáre, vždy máme riešenie lepšie, než toto.

5. Kontakt:, Ak máte nejaké otázky, môžete nás kontaktovať na www.lasiesta-kosice.sk správy, alebo pošlite nám e-mail: [email protected]

Štítky:Gél Lak Venalisa, Dieťa Horák, Gél Lak Na Nechty, Uv žiareniu, , Nail Art, Gel Polish, Dh Nechty, Moyra Nail Art, Gél Lak Na Nechty, Gelpolish Nastaviť, Lak Na Nechty De.

Záruka 24 Mesiacov
Názov Značky beautilux
Zložka Živica
Druh Gel Polish
Čistá Hmotnosť o 40 g
Farby 120
Objem 10 ml
Typ Produktu Beautilux soak off gel polish uv gel lak na nechty
Číslo Modelu Modrej Farby
Počet Kusov Combo
Množstvo 1pc
NET WT 10 ML
Pôvod CN(Pôvodu)
Zloženie UV vyliečiteľná živice
Certifikát MSDS, SGS

Napíšte svoju recenziu!

Beautilux Soak Off UV LED High Pigmentový Gél lak na Nechty Nechty Art Gel Polish 10 ml Lak na Nechty, Dodávky pre Profesionálov 001-120

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty