S0309 FILMU CONAN THE BARBARIAN ARNOLD SCHWARZENEGGER OZBROJENÝCH MEČ W/ DOSKA 38"

€83.09

Dostupnosť: Skladom

w12463

Conan meč, z filmu Conan the Barbarian, Arnold Schwarzenegger, 97 cm dlhé, 2,5 kg meč, 4.5 kg s plaku a balík, 2,5 kg s balení, úplne nový 1:1 replika, lejacích, špicaté, ale unsharpened; nôž z Nerezovej ocele, lesklé zrkadlo poľský, hlboké plnšie na oboch stranách, symbolické rytiny v blízkosti stráže znamená "Trpieť bez viny vy kto ovláda tento menom Crom.", 73cm dlho, 0,5 cm hrubé, hnedá nylon zabalený full tang rukoväť 24 cm dlhé, s fantastické antique brass lizard stráže a lebka pommel; Hnedá MDF tienené steny doska 46X70X2cm; dôrazne vám odporúčame kúpiť jednu položku(y) s menej alebo podobných meraní (veľkosť), pretože prepravné náklady pre dve položky sú takmer rovnaké ako pre jeden; Pl jednoduchosť, kontaktujte nás a prečítajte si nasledujúce pokyny pred nákupom.

O Nás

My, Asiatique Obchodu, predávať tisíce kvality meče, dýky, pól zbrane, sekery, bojové umenia, stojany, držiaky, brnenie a vojenské modely za veľmi konkurencieschopnú cenu. Okrem toho sme vám pomohli nájsť a urobiť čokoľvek, čo ste hľadali.

Dopravy a Platby

Náš tovar je expedovaný po celom svete EMS z Číny, ale väčšinou DHL z Kanady, na základe rýchlosť doručenia a naše skladové zásoby. Sledovacie číslo bude pridané, a aktivuje sa, keď pozemok je dodávané v 1-3 dni po úhrade sa vymaže. Normálne parcely poslal do USA, Kanade, Austrálii a v Západnej Európe trvať 2-5 pracovné dni na doručenie a 5-12 pracovných dní na odpočinok.

Doručenie môže byť odložené na pár dní z dôvodu náhodných colných kontrol, prázdniny " špičková premávka, zlé počasie, nesprávnu adresu, prijímač jeho neprítomnosti na dodanie atď. Môžeme predĺženie dodacej lehoty. Stav dopravy udržuje aktualizácia v transakcie, až kým váš príjem, prosím, buďte trpezliví a dávať pozor na to.

Ak nám poskytnete vaše telefónne číslo v prípade colné odbavenie a miestne dodanie.

Robíme najnižšia predajná cena alebo deklarovaná hodnota v obchodnej faktúry tak, že by ste platili menej, alebo dokonca nulové clo na dovoz tovaru. Naše prepravné cena zahŕňa skutočné prepravné náklady, palivový príplatok, poistenie a manipulačné poplatky, ktoré nie sú clu.

Ponúkame v dvoch častiach zľavy pre kombinovať zásielky. Doprava zľava sa automaticky odpočíta od EMS v-postavený systém. O zľavu z ceny viacerých položiek, pošlite nám e-mail model čísla (naše Sku) a množstvo pred nákupom, takže môžeme odhadnúť najlepšie ceny pre vás. Neponúkame zľava na objednávku jednej položky z dôvodu drahé lodné náklady.

Okrem Úschovy, akceptujeme aj Alipay, PayPal, AmazonPayment, kreditná karta, bankový vklad, bankovým prevodom a osobnú kontrolu.

Záruka a Vrátenie

Garantujeme 100% spokojnosť tým, že vám ponúkne výmenu alebo vrátenie peňazí v prípade, pozemok je stratený, odcudzený, poškodený spôsobené dlho a je to možné neslušné, prepravu, zaistil alebo odmietnuť svoj ciel. Bohužiaľ týchto prípadoch sa stalo, ale veľmi zriedkavo.

Všetky naše tovaru sú starostlivo kontrolované a pevne zabalené pred odoslaním. Ak ste dostali poškodená alebo chybná položka nie je, ako je popísané, prosím, kontaktujte nás s fotografiami v 14 dní od prevzatia tovaru. Ponúkame voľnú výmenu alebo vrátenie peňazí, plus návrat poštovné v niektorých prípadoch. Všetky ostatné vrátenie položiek, ako napríklad náhodné alebo nesprávne príkazy, zámerné odmietnutie, výpisy, atď, sú odoslaný kupujúcemu na jeho náklady a musí byť v pôvodnom podmienky. Inak by sme mohli ponúknuť čiastočné vrátenie peňazí, tým, nabíjanie zarybňovanie alebo obnovu poplatky. Ako naše pozemky sú ťažké a veľké, akýkoľvek návrat by mohol byť veľká strata pre nás oboch. Prosím, byť rozhodujúce pri zadaní objednávky. Ďakujeme za vašu rýchlu platbu. Omeškania sa môže dostať do out-of-skladom, alebo zrušenie objednávky.

Kupujúci z Brazílie a Mexika sú povinné poskytnúť nám vaše daňové identifikačné číslo (napr. CPF číslo) pre colné odbavenie. Kupujúci z Indie musieť poskytnúť colné s vašou GÝČ (Vedieť Váš Ciel), dokumenty, alebo vláda uznala identity, adresa doklad a Povolenie list. Kupujúci z Ruska Federácia by nám poskytnúť vaše meno spoločnosti, adresu a telefónne pre bezpečnú a plynulú schválení. Niekedy polície povolenie je potrebné zakúpiť meče pre niektoré krajiny. Budeme vás informovať o tom, či položka je povolené, zadajte svoju krajinu, pretože niektoré krajiny klasifikovať meče ako nebezpečnú zbraň. Ak nie, budeme zrušiť, a vrátenie vašej objednávky zaplatené.

Colná sadzba pre meče v Európskych krajinách je vyššia. NIE sme zodpovední za sprostredkovanie, clo, ostatné dovozné poplatky, straty, poškodenia alebo vážne oneskorenie spôsobené poruchy vôle v dôsledku neúplných dokladov alebo miss dodania kvôli vašej neprítomnosti, alebo nesprávnu adresu.

Zbrane a Údržba

Naše meče sú vyrábané ručne, non-nabrúsené a nepravdivé hranami repliky. Všetky vojenské modely sú miniatúry vyrobené z kovu, plastu alebo dreva. Používajú sa na zber, dekorácie, rekvizity a aktivity, ako sú napríklad animácie, costume play a bojových umení. Pre bezpečnostné účely, nechceme predávať funkčné alebo skutočné bitky-pripravené zbrane.

Všetky kovové meče vyžadujú zodpovedné používanie, starostlivosť a údržbu. Svoj meč by mal byť vždy posedenie s ľahkou vrstvou oleja, aby sa zabránilo korózii na kotúč. Spoločné olej by mohli byť zmes šijací stroj olej a vakcíny. Prosím pravidelne kontrolujte, ak visí meč a skrutky sú stále voľné na stenu mount.

Štítky:HOBBIT, Meč, Barbar Conan, Narnia, A1 Nové, Meč ľadu, Conan The Barbarian, Anime Conan, Malé Scie, Elf Meč.

Rozmery 114X32X6CM
Upozornenie Správne Použitie
Materiál Kov
Vekové Rozpätie Grownups
Číslo Modelu S0309
Dizajn Meč Zbraň Kategórie
Pohlavie Unisex
Funkcie diecast

Napíšte svoju recenziu!

S0309 FILMU CONAN THE BARBARIAN ARNOLD SCHWARZENEGGER OZBROJENÝCH MEČ W/ DOSKA 38"

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty