Optický kazeta cleaner pásky 500 krát konektor adaptéra konci tvár čistenie vlákna optické čistenie políčko doprava zadarmo ELINK

€11.53

Dostupnosť: Skladom

w1246

Optický Konektor čistejšie,optické vlákna konektor cleaner 1.Popis:

Optický konektor čistiace prostriedky využiť špeciálne vyvinuté suchú handričku pre dôkladné a efektívne čistenie optických vlákien, koniec-tváre.

Eliminujú potrebu nebezpečných čistenie tekutín, ktoré môžete nechať zvyšok.

Handričku je veľmi účinný na odstraňovanie mastnoty, prachu a iných nečistôt.

Tieto produkty ponúkajú podstatné práce úspory oproti konvenčnému, vysokej hlasitosti aplikácie, ktoré boli prijaté od výrobcov a prepravcov po celom svete.

Vlastnosti: Vhodný pre čistenie úlohy v továrňach a oblasti aplikácie. Šetrné k životnému prostrediu. Dosiahnutie vysokej kvality čistenie bez alkoholu alebo iných rozpúšťadiel. Čistenie pásky je vymeniteľná a tým zníženie dlhodobých nákladov. Je to ideálny nástroj pre použitie, keď je konektor tvár je vám k dispozícii na čistenie. Špeciálne určený na čistenie ST, SC, FC, SMA D-4, DIN, a Diamant konektor tváre.

Štítky:Car Audio Kazeta Pásky Adaptér Bluetooth, E Ink, Kazetový Adaptér Bezdrôtovej Bluetooth, Mikrovlákna Na čistenie Optiky, Optické Vlákna Cleaner, Optické Vláknové čistenie, E Odkaz, 2pac Tapety, čistenie Vláknovej Optiky, Sm500.

farba modrá
Package Áno
Číslo Modelu FCCHB500
Položka Dĺžka 1m
Vlákna Typu Jediný Režim
Názov Značky NoEnName_Null
Veľkosť SM MM
Typ Konektora Hybrid
Kompatibilné Huawei
Aplikácia SC/FC/ST/LC/D4/DIN
Druh 500times

Napíšte svoju recenziu!

Optický kazeta cleaner pásky 500 krát konektor adaptéra konci tvár čistenie vlákna optické čistenie políčko doprava zadarmo ELINK

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty