LUCKYYJ Lebky Gobelín Meditácie Kostra Gobelín Čakra Gobelín Hviezdna Gobelín Čiernej a Bielej Hviezdy Gobelín na Izbu

€10.08

Dostupnosť: Skladom

w12422

LUCKYYJ Lebky Gobelín Meditácie Kostra Gobelín Čakra Gobelín:

Autor Povedal:

Krelymics meditácie lebky tapisérií, ktorá vyrobené z prvotriednej polyesterových vlákien, sú ideálne darčeky pre všetky vnútorné a vonkajšie použitie . Nádherné zmes lebky, čakry, hviezdne nebo vám rôznych novinka skúsenosti. Aby kúzlo transformácie do svojej izby.

Dve Veľkosti, Ktoré Sú K Dispozícii:

148x200cm,150x130cm

HD Technológia Tlače:

Hrajú živé farby a ostré línie, bude vám elegantné pocit pre každého priestoru. No podivný zápach. Toxické voľný a bezpečný. Nikdy sa nemusíte obávať o vyblednutiu.

Ľahký a Jednoduchý na Starostlivosť

Naše slnko a mesiac gobelín je ľahký a ľahko zavesiť. Môže sa umývať ručne alebo strojovo do studenej vody a visel na suchu. Nepoužívajte bielidlá alebo suché, mali by ste radšej žehlenie pri nízkej teplote.

Najvyššia Kvalita:koži-priateľský;tvárny;pohodlné

LUCKYYJ gobelín je vyrobený z polyesteru, ktorý je pohodlný, tvárny, priateľské k pokožke, a dostatočne odolné, aby sa domova pre všetky ročné obdobia. Tento ručné psychedelic gobelín je nekonečne lepší ako ostatné materiály.

Jednoduché Zavesenie:

Tento horský gobelín je veľmi ľahko zavesiť pomocou dekoratívne cvočky, push kolíky, pripináčiky, príkaz pásy alebo velcro pásky.

Štítky:Kvet Lebky Gobelín, Banner Kovov, Mandala, Gobelín Biela čierna, Shaolin Mních Jednotné, Kostra Gobelín, Gobelín Biela, Luckyyj Dvere Film, Nástenné Gobelíny Kostra, Koridor Svadbu.

Pôvod CN(Pôvodu)
Technics Pletené
Vzor Typ PORTRÉT
Tvar Námestie
Názov Značky LUCKYYJ
Štýl Európa
Materiál 100% Polyester
vzor TLAČENÉ

Napíšte svoju recenziu!

LUCKYYJ Lebky Gobelín Meditácie Kostra Gobelín Čakra Gobelín Hviezdna Gobelín Čiernej a Bielej Hviezdy Gobelín na Izbu

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty