19V 3.42 AC Adaptér DC Nabíjačky Pre JBL Xtreme prenosný reproduktor 65W Napájací zdroj 19V 3A

€11.13

Dostupnosť: Skladom

w12267

19V 3.42 AC Adaptér DC Nabíjačky Pre JBL Xtreme prenosný reproduktor 65W Napájací zdroj 19V 3A

Popis Produktu

Tento Napájanie AC Adaptér Nabíjačka je určená pre JBL Reproduktorové Systémy, a ponúka 65-Wattov, čo je dostatočné pre napájanie a nabíjanie vášho notebooku a jeho plnom rozsahu, a to umožňuje prevádzkovať váš systém od elektrických zásuviek. Tento AC Adaptér 65W Nabíjačku vám dáva ešte väčšiu slobodu, bezpečne a rýchlo nabíjať váš reproduktor zariadenia s predĺženou celková dĺžka kábla 12-nohy. a aj Led indikátor zobraziť, keď je jeho zapojený do siete, a má všetky kvality práv z prebíjanie, atď. a má na UL prihlásený na Certifikáciu potvrďte ho nebudete nájsť lepší spôsob, ako zostať na cestách a je pripravený pre to, čo príde do cesty.

Informácie o produkte: · Pracuje s JBL Xtreme prenosný reproduktor 19V · Plug-and-charge pohodlie všade tam, kde je k dispozícii napájanie! · LED indikátor na jednotku, keď je napájanie zapnuté · Celková Dĺžka Kábla Predĺžiť na 12 nohy.

Funkcie

Príkon: AC100-240V (celosvetové použitie) Výstup: 19V - 3.42 Položka Zahŕňa: AC Adaptér a Napájací Kábel, Zásuvky: 3-Kolíková Power Led indikátor - UL, CE, FCC RoHos Certifikovaný. Funguje ako skutočný časť, 100% OEM Kompatibilné

balenie Obsahuje: ·JEDEN NAPÁJACÍ Adaptér pre JBL Xtreme ( BEZ NAPÁJACIEHO KÁBLA )

POZNÁMKA : Len pre JBL 19V ,

ak váš starý adaptér výstup údajov nie 19v ,pleasse nie objednať , môžete sa obrátiť na nás ,ukáž mi svoje staré adaptér .potom sme si vybrať správny pre vás .

Ak si nie ste istí ,obráťte sa na mňa a ukáž mi svoje staré adaptér ,alebo prenosný počítač výstupných dát ,potom budeme kontrolovať správny model pre vás :)

Štítky:Reproduktor Jbl Xtreme, Headphon Jbl, Jbl, 19v 3a Nabíjačky, Mikrofón S Vypínačom, Jbl Veľké Extrémne, Nabíjačka Notebooku Samsung, Batérie Pre Jbl Xtreme, Reproduktor Toshiba, Jbl Napájanie.

Výstupný Prúd 3.42 A
Konektor Typu 3 kolík
Výstupné napätie 19V
Názov Značky Magnetbest
Číslo Modelu 19V 3.42 A 5.52.5
Package Áno
Kompatibilné Značky Pre Lenovo

Napíšte svoju recenziu!

19V 3.42 AC Adaptér DC Nabíjačky Pre JBL Xtreme prenosný reproduktor 65W Napájací zdroj 19V 3A

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty