KAISH USA/Imperial Spec LP Gitara Bell Gombíky 24 Jemné Spline cylinder Gombíky pre Gibson Les Pauls alebo CTS Hrnce

€7.33

Dostupnosť: Skladom

w12115

V snahe získať správne gombíky pre vaše hrnce, prosím, presuňte aktuálne gombíky z vašej gitary, počítať splines na vaše hrnce, ak sú 10 na každej strane, vaše hrnce bude potrebovať 24 jemné tŕne gombíky; ak sú 8 jednom na každej strane, vaše hrnce bude potrebovať 18 Hrubo splines gombíky; pozrite si naše fotografie pre referenčné

Jedná sa o 24 jemné spline gombíky pre väčšinu (nie všetky), Gibson Pauls, ktoré používajú CTS Hrnce alebo iné jemné spline hrnce, že nie sú vhodné pre metriku 18 hrubo chrbtice hrnce, ktoré používajú na väčšine Epiphone Les Pauls alebo importovať gitary vyrobené v Ázijských krajinách

Zatlačte na nosenie gombíky

Dobre vykonanej kvality gitara gombíkov, nie je lacná alebo nižšej páky na trhu

Prosím, uistite sa, že overenie splines na vaše hrnce pred objednaním

4 Gombíky

Platba musí byť doručená do 7 dní po ukončení aukcie, ktorý sa skončil. budeme posielať čo najskôr po zaplatení.

Dodávame do 2 pracovných dní . Väčšina našich položky sú dodávané prostredníctvom obyčajných ekonomiky Vzduchu zverejniť bez sledovania odkaz, ak chcete pridať sledovanie odkaz na balení, ďalších $4.00, bude potrebné pre lodnú dopravu. Prosím venujte veľkú pozornosť, aby sa tento termín ešte pred zakúpením.

Sedliak prijať kombinovať dopravu. Ak chcete, aby žiadosť o veľkoobchodnej ponuke, kontaktujte nás, prosím, potvrďte poplatky za doručenie prvý.

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sa kupujúci ' s zodpovednosť. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Budeme loď na adresu, ktorú ste zadali počas platobného procesu, skôr než váš PayPal doručovaciu adresu.

Toto je medzinárodná príspevok z Číny na celom Svete.Normálne dodacia lehota 10-20 dní Spojených Štátoch a vo veku 15-25 pracovných dní pre ostatné krajiny, prosím štedrý pochopiť, že.

Skontrolujte, či vaše objednávky ihneď po ich prijatí. Všetky nároky (poškodený, chýbajúci alebo zle položiek) musia byť podané do 7 dní od dátumu ich prijímať.

Chybné Poradie:

Ak objednávku, ktorú dostal od výrobcu chyby, prosím, napíšte nám fotky z chybného položku okamžite. Chceme vám poslať späť chybný dielec predtým, než sme sa loď, ktorú náhradu. Hneď ako obdržíme chybný dielec a kontrolovať ho, budeme sa dostať náhradu na jeho ceste k vám.

Poškodený v Tranzite:

Skontrolujte, či váš balík(y) predtým, než ste to prijať. Ak vidíte akékoľvek škody a/alebo dôkazy, manipulácie, na vonkajšom obale je POTREBNÉ uistiť sa, že dodávka človek robí záznam z tejto škody na doručení. Keď sa uistíte, že záznam o poškodení je o doručení, povedzte dodávky ovládač, že odmietnete prijať poškodený balík, potom kontaktujte nás ihneď. Hneď, ako sme potvrdiť našu dopravcu, uvidíme získať náhradu na jeho ceste k vám.

Chýba Objednávky:

Ak ste dostali čiastočnej objednávky, ihneď nás kontaktujte. V tomto prípade, prosím, napíšte nám fotky z čiastkových, aby ste dostali. Hneď, ako potvrdzujeme naše prepravné dept., budeme si náhradu na jeho ceste k vám.

Nesprávne Objednávky:

Ak dostanete tovar, ktorý ste si neobjednali, ihneď nás kontaktujte. V tomto prípade, prosím, napíšte nám fotky položky, ktoré ste dostali. Hneď, ako potvrdzujeme naše prepravné dept., budeme si náhradu na jeho ceste k vám.

V slove, Ak máte akékoľvek problémy, prosím, kontaktujte nás prvý! budeme riešiť vaše problémy čo najskôr. Prosím neotvárajte sporu zľahka pred obráťte sa na nás, že to nevedie k vyriešeniu problému. Vďaka za pochopenie!

Vážime si všetkých obchodov s našimi zákazníkmi, ak ste spokojní s našimi položky a služby, prosím zanechať pozitívnu spätnú väzbu a nám dať 5 hviezdičiek skóre. Ak máte problémy, uistite sa, prosím, kontaktujte nás prvý a budeme sa snažiť vyriešiť problémy.

Ak máte akékoľvek otázky, alebo problémy, neváhajte nás kontaktovať,Sme vám odpoveď vám do 24 hodín. Prosím, pozrite si naše podmienky a popisy starostlivo prečítajte si cenovú ponuku.

Štítky:Les Paul Telo šablóny, Gitara Gombík Kovov, Vlajka Usa, Les Paul Auta Uk, Kryt Gibson, Furnitur Rukoväť, Gibson Pavol Elektrická Gitara, Vsadenie Epiphone, Gibson, Kryt Les Paul.

Názov Značky KAISH
Druh Iné

Napíšte svoju recenziu!

KAISH USA/Imperial Spec LP Gitara Bell Gombíky 24 Jemné Spline cylinder Gombíky pre Gibson Les Pauls alebo CTS Hrnce

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty