Coreldraw graphics suite 2020 Plnú Doživotnú Aktivácie -Pre systém Windows

€5.06

Dostupnosť: Skladom

w12067

!! DIGITÁLNY DOWNLOAD LEN NIE PRIJÍMAŤ DISKU !!

CorelDRAW Grafické Suites 2020 je aktuálny najnovšiu verziu vektorový grafický dizajn softvér pre profesionálnych dizajnérov, vyvinutý slávny grafický softvér maker Corel Corporation – to je tiež jeden "ťažkej váhy" kapitál obrie. Ak ste dizajnér, nemôžete ignorovať tento Corel meno, ktoré sa používa veľa v návrhu tlače.

CorelDRAW Graphics Suite 2020 vám všetky profesionálne vektorové ilustrácie, rozloženie, foto a písma editačné nástroje, ktoré potrebujete na vytvorenie a kompletný kritický dizajn projektov zo všetkých vašich zariadení. Pomocou tejto aktualizácie, Corel sľubuje, že pomôže vaše projektové práce už "zaťažené" ako predtým, zlepší váš výkon výrazne. Ísť podrobnejšie o tejto vector graphics software, budem zoznam niektoré nové funkcie, ktoré sú k dispozícii v tomto najnovšiu verziu CorelDRAW Grafické Suites 2020.

CorelDRAW Graphics Suite 2020 funkcie:

¤ Hra-zmena nástroje na spoluprácu

Pripojenie s klientmi a kolegami na návrhy, ako nikdy predtým. Zdieľať svoje predstavy s vašou recenzenti v Cloude, vyzve ich, aby zobraziť, komentovať a vyjadrovať sa k nim priamo na váš CorelDRAW dizajn súborov pomocou CorelDRAW.app. Takže návrh zmeny už nemôže byť jednoduchšie, s spätnú väzbu od jednej alebo viacerých prispievateľov, všetko v jednom mieste—vaše pracovné súbory.

¤Rezanie-hrana typografii

Vitrína typ krásne nové tlačové technológie a doplnky, aby core typ nástroje.

¤Ďalšej úrovni stopových výsledky

Vychutnajte si výnimočnú bitmap-k-vektor stopových výsledky, pôsobivé nové AI-powered PowerTRACE™. Využívať advanced image-optimalizácia voľby, ktoré pomáhajú zlepšiť kvalitu rastrový ako budete sledovať to.

¤Pôsobivé AI-powered obraz riešenia

Sledujte v úžase ako stroj-naučil modely rozšíriť svoje konštrukčné schopnosti a zrýchlenie pracovných postupov.

¤Závažné zvýšenie výkonu

Pracovať efektívnejšie a dosiahnuť lepšie výsledky s výrazne rýchlejšie, rýchlejšie suite aplikácie. S až 10x rýchlejší výkon počas našej poslednej verzii, budete pohybovať od konceptu až po dokončenie v rekordnom čase.

¤Lepšie, pretože o vás

Vďaka vaše cenné textu, ktoré sme urobili, doplnky ak chcete Nájsť a Nahradiť, nastavovanie a Distribuovať, tieňové efekty, a viac v CorelDRAW. Najviac miloval Corel PHOTO-PAINT funkcie – od masky, efekty a šošovky, Nahradiť Farbu – tiež mám oveľa lepšie!

¤Profesionálny dizajn a nástroje na dosah ruky: Vektorové ilustrácie, upravovať Fotografie, Dizajn pre tlač, alebo web

¤Rozsiahly súbor kompatibilita: AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF

CorelDRAW Systémové Požiadavky

Windows 10*, Windows 8.1 alebo Windows 7, 64-bitová alebo 32-bitová**, všetky najnovšie Aktualizácie a Balíky Service pack,

Intel Core i3/5/7/9 alebo AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC

OpenCL 1.2 schopné grafická karta (odporúčaná)

4 GB RAM

4 GB miesta na pevnom disku

Multi-dotyková obrazovka, myš alebo tablet

1280 x 720 rozlíšenie obrazovky na 100% (96 dpi)

Microsoft Internet Explorer 11 alebo novší

Microsoft.NET Rámec 4.7.2

DVD voliteľné (pre okno inštalácie). Inštaláciu z DVD vyžaduje stiahnuť až 900 MB

Internetové pripojenie je potrebný na inštaláciu a overenie CorelDRAW Graphics Suite a prístup k niektorým zahrnuté softvérové komponenty, on-line funkcie a obsah.

CorelDRAW Graphics Suite 2020 patrí:

--CorelDRAW 2020

--Corel PHOTO-PAINT 2020

--CorelDRAW.aplikácia

--Corel Font Manager 2020

--ZACHYTIŤ 2020

--AfterShot 3 HDR

Štítky:Vmix, Atx Držiak, Coreldraw Graphics Suite 2016, Okno 10 Pro, Ableton Live Kryt Klávesnice, Dropbox životnosť, Alphacool Grafická Karta, Adob, Coreldraw, Umenie Zvierat V Zoo.

Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

Coreldraw graphics suite 2020 Plnú Doživotnú Aktivácie -Pre systém Windows

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty