55g Vysokej Kvality 586 Čierneho Silikónu-Tesnenie Vodotesný Do Olej Odolať vysokoteplotný Tmel Auto, Motocykel Oprava Lepidlo

€2.44

Dostupnosť: Skladom

w11828

Odrážky:

1、Automobilové a motocyklové tesnenie: má vynikajúcu viscoelasticity a pevnosťou v tlaku, odolnosť voči vode, olejom odolnosť, odolnosť voči otrasom a anti-aging. To je široko používaný v motore, telo a pod-weld šev tesnenie a pružné utesnenie automobilový čelné sklo.

2、Materiál:Tento produkt je non-sušenie páskovanie lepidlo tesniaci materiál na báze butyl kaučuku. Má viscoelasticity a dobrú priľnavosť a odolnosť voči starnutiu. Je vhodný na tesnenie autá, autobus orgánov, vozíky, svietidlá, podlahy, ventilačné kanály, klimatizačných systémov a nitovanie plechov skrine.

3、Použitie: Vhodné pre shockproof samolepiace tesnenia medzi dvere, nepremokavé membrány, tela a kostry, auto a podlahy, lepenie a utesnenie stavebné a dekoračné materiály.

4、vlastnosti Produktu: ľahko postaviť, s dlhodobými viskozita, pružnosť a tesnenia. Nízka cena a široký adhesiveness. Je elastická, lepidlo, anti-únik, anti-vibration, s dobrým tesnením a odolnosť voči starnutiu.

5、Výhoda: Tento produkt je možné rýchlo a tesnenie oprava otvárania rôznych tvarov, a môže nahradiť tesniacim pomôcky, ako sú bežné borovicové drevo, pásik papiera,-sbestos a kovové trhliny.Majú vynikajúce vlastnosti tesniacich a nepriepustných do vody、plynu a ropy.

Vysoká Kvalita 586 Čierneho Silikónu-Tesnenie Vodotesný Do Olej Odolať vysokoteplotný Tmel na Opravu Lepidlo 55g

Vlastnosti & Smeroch

100% Zbrusu nový & Vysokej kvality

Tmelu môže byť náhradou za tradičné tesnenia a tmely.

Platné pre radiátor vody komory tesnenia, rôzne druhy oleja na panvici, skrine prevodoviek, náprav, príruby a ďalších zložiek tesnenie, môžete tiež je Vhodná pre statické tesnenie automobilov、motory、stroje、elektronické,prístroje a nástroje a iné zariadenia, ploché tesnenie, odstránenie nečistôt na povrchu, aby sa povrch Po zaschnutí lepidla sa nanáša ako nepretržitú tesnenie (to isté platí okolo otvory pre skrutky), a vysypaný gél sa odstráni po montáž.

Popis:

Názov Produktu: Tmel

Kapacita: cca 55g

Platnosť: 12 mesiacov

Pracovná teplota:-60~+260℃.

Tesniaci Tlak:10mp.

Funkcie:

Automobilové a motocyklové tesnenie: má vynikajúcu viscoelasticity a pevnosťou v tlaku, odolnosť voči vode, olejom odolnosť, odolnosť voči otrasom a anti-aging. To je široko používaný v motore, telo a pod-weld šev tesnenie a pružné utesnenie automobilový čelné sklo.

Materiál:Tento produkt je non-sušenie páskovanie lepidlo tesniaci materiál na báze butyl kaučuku. Má viscoelasticity a dobrú priľnavosť a odolnosť voči starnutiu. Je vhodný na tesnenie autá, autobus orgánov, vozíky, svietidlá, podlahy, ventilačné kanály, klimatizačných systémov a nitovanie plechov skrine.

Použitie: Vhodné pre shockproof samolepiace tesnenia medzi dvere, nepremokavé membrány, tela a kostry, auto a podlahy, lepenie a utesnenie stavebné a dekoračné materiály.

Vlastnosti produktu: ľahko postaviť, s dlhodobými viskozita, pružnosť a tesnenia. Nízka cena a široký adhesiveness. Je elastická, lepidlo, anti-únik, anti-vibration, s dobrým tesnením a odolnosť voči starnutiu.

Výhody: Tento produkt je možné rýchlo a tesnenie oprava otvárania rôznych tvarov, a môže nahradiť tesniacim pomôcky, ako sú bežné borovicové drevo, pásik papiera, azbestu a kovové trhliny.Majú vynikajúce vlastnosti tesniacich a nepriepustných do vody、plynu a ropy.

Použitie použitie:

1. Vysporiadať sa s povrchových nečistôt, mastnoty a iných nečistôt.

2. Aplikovať tmel rovnomerne na povrchu lepidla. Počkajte 20 minút na povrchu výrobku byť spevnené a potom pripojte stroj.

Tmel schne sa asi za hodinu a je úplne suché a pevné, do 24 hodín.

Zoznam:

Tmel x 1

Štítky:704 Lepidlo, 16 Palcový Bike Pneumatiky, Vysoká Teplota Silikónové Drôt, Vysokoteplotný Tmel, Motorový Olej Teplota, Dyson Vlasy, Esenciálny Olej Pure, Tmel Butyl, Tmel Pneumatiky, Tesnenie Tesnenie.

Položka Šírka 5cm
Dropshipping Podpora
Položka Výška 4cm
Druh Materiálu Krém
Tesniaci Tlak 10mp
Názov Modelu Iné
Názov Položky Auto Tmel Lepidlo
Funkcia 2 o 55g
Externé Testovanie Certifikácia ce
Položka Dĺžka 10cm
Položka Hmotnosť 64g
Funkcia 4 Elastické, lepidlo, anti-únik, anti-vibračná
Funkcia 3 Odolnosť voči vode, olejom odolnosť, odolnosť proti tlaku
Rozsah Pracovných Teplôt -60~+260 Celzia
Funkcia 1 tmel
Špeciálne Funkcie Auto Tmel Lepidlo

Napíšte svoju recenziu!

55g Vysokej Kvality 586 Čierneho Silikónu-Tesnenie Vodotesný Do Olej Odolať vysokoteplotný Tmel Auto, Motocykel Oprava Lepidlo

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty