DL24P 4-WIRE Kapacita Batérie Tester Elektronický Výkon Záťaže Tester Vypúšťanie Meter 150W 200V 25A

€32.15

Dostupnosť: Skladom

w11727

Prevzatie Softvéru Spôsob

1, užívateľská príručka, softvér pre PC montážny návod a softvér pre PC a Android APP odkaz na stiahnutie : http://www.mediafire.com/folder/m09i9bjv8703d/DL24-DL24P 2, IOS APLIKÁCIE: vyhľadávanie E_test na iphone APP store stiahnuť 3. Android APP: vyhľadávanie E-test na Google play na stiahnutie

Kompatibilné so štyrmi hlavnými online Aplikácie (Android, Apple, PC all-pass zabiť) Súčasne kompatibilný s štyri hlavné výtlačné režimy (konštantný prúd, konštantné moc, konštantný odpor, a konštantné napätie plné pokrytie) zároveň kompatibilný s oboma Bluetooth, bezdrôtové a káblové pripojenie Na high-výkon a veľké-výbojka výboj test sumarizuje stovky veľkých prístrojové vybavenie okruh princípy a evolučné rozbalenie. Všetky hlavné výhody sú integrované do jednej obrazovke. Vypúšťanie starnutia obrazovke sa zobrazuje rôzne parametre. Test je pohodlný, rýchly a výkonný! Play testovaciu diverzifikácia! S vonkajšie káblové NTC snímača teploty pre dosiahnutie vnútornej a vonkajšej dual na meranie teploty, vhodný pre viacerých príležitostiach! Tri inteligentné bezpečnostné ochranu, monitorovanie v reálnom čase o stave výbojka, bezpečné a spoľahlivé! Vstavaný inteligentný riadenou teplotou, ventilátor vypínačom a riadenou teplotou, rýchlosť dizajn znížiť hluk ventilátora a rozšíriť ventilátor život!

DL24-150W

Elektrické parametre Testovacie napätie:2~200V Pracovný prúd:0.2~25A DL24 Vypúšťanie napájanie: napätie * aktuálne

Štyri prevádzkové režimy prevádzky

1.Konštantný prúd prevádzky(CC) 2.Konštantný odpor prevádzky(CR) 3. Konštantný výkon prevádzky(CP) 4. Konštantné napätie prevádzky(CV)

Nastavenia ochrany

1.Ochrana proti preťaženiu 2.Prepäťová ochrana 3. Vysoká teplota ochrany

Prístroj nastavenie pozadia (Čínsky / English nastavenia)

1.Čínsky nastavenia 2.Anglický nastavenia

1) Apple Mobile APLIKÁCIE:

Vyhľadajte E_test v žiadosti store stiahnuť a nainštalovať, a potom kliknite na položku Bluetooth APP ikonu otvorte softvér, a potom kliknite na ikonu Bluetooth nad softvéru ak chcete zadať výber DL24-BLE na pripojenie, môžete dosiahnuť mobilný telefón na diaľkové bezdrôtové diaľkové ovládanie nastavenia a Merania, funkcia, vypúšťanie stav si môžete pozrieť kedykoľvek na mobilnom telefóne, rôzne dátové čistenie je viditeľné, napätia a prúdu krivky, vypúšťanie, atď.

2) telefón Android APLIKÁCIA:

Naskenujte kód QR na zadnej strane hosť stiahnuť príslušnú APLIKÁCIU softvéru alebo Android APP: vyhľadávanie E-test na Google play nadol zaťaženia . Po dokončení inštalácie otvorte softvér a kliknite na ikonu Bluetooth ak chcete zadať priamy výber DL24-BLE úspešne použiť on-line. (Nie je potrebné pre Bluetooth párovanie, softvér ikonu Bluetooth priamo vyberie DL24. môžete)

3) Počítač káblové online APLIKÁCIE:

Po hosť je zapnutý, pripojenie USB portu počítača s za predpokladu, dátový kábel, a potom nainštalujte CH340 sériový port ovládača, potom naskenujte kód QR na zadnej strane hosť stiahnuť príslušnú APLIKÁCIU softvéru. Po dokončení inštalácie vyberte softvér, na ktorú ste práve nainštalovali a pridať sériový port model môže byť úspešne použitý on-line, samozrejme, táto APLIKÁCIA štýl pomocou inštalačného metóda je tiež kompatibilný s sériový port zariadenia Bluetooth zariadenia!

4) Počítač, Bluetooth, online APLIKÁCIE:

Najprv pridať Bluetooth zariadenia, aby sériového portu, zariadenie DL24-SPP na počítači, potom naskenujte kód QR na zadnej strane hosť stiahnuť príslušnú APLIKÁCIU softvéru a ukladajú ho. Otvorte softvér bez inštalácie a vyberte sériový port Bluetooth model práve pridali. Môžete úspešne použiť on-line

Aplikácie

Zoznam Produktov

1.DL24 / DL24P Farebný Displej Bluetooth Digitálne Ovládanie Krivky Verzia Zaťaženie Tesr x1 2.DC12V 1A napájanie x1 3.PC počítač on-line linku x1 4.Teplota sondy x1 5.Červená a čierna single line krokodíl klip linka x1 6.NÁM EÚ adaptér x1

Používateľská Príručka

Návody pre DL24 / DL24P sú rovnaké manuálne. Obrázky na ručné sú DL24. To je len pre referenčné účely. Prosím získať konkrétne produkty. Ďakujem. všetko najlepšie!

Štítky:Digit Merač, Rd6012w, Dc Napájanie Nastaviteľné Qje, Dc Zaťaženie, Dl24, Esp32 M5stack, Tester, Lcr, Kapacita Batérie Testery, Multimet.

DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Bluetooth komunikácia Apple, android, počítačové APLIKÁCIE
Názov Značky HIDANCE
Načasovať absolutórium 00 HODINE
Číslo Modelu dl24
Trieda Presnosti +/-3%
Cut-off napätie 2.0 V-MINIMÁLNE NAPÄTIE 150
Zdroj Napájania DC
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Displeja Analógové a Digitálne

Napíšte svoju recenziu!

DL24P 4-WIRE Kapacita Batérie Tester Elektronický Výkon Záťaže Tester Vypúšťanie Meter 150W 200V 25A

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty