Unicorn Bezdrôtové Bluetooth Slúchadlá S náramok Roztomilý Dievča Chlapec Slúchadlá Hudbu Prilba Telefón Deti Headset Vianočné Darčeky

€11.26

Dostupnosť: Skladom

w1009

Roztomilý Jednorožec Bluetooth 5.0 Deti Slúchadlá S Mikrofónom Dievčatá Hudby Prilba Stereo Hlboké Basy Slúchadlá Cartoon Slúchadlá Pre Notebook, Mobilný Telefón, Herné Headset Pre Deti Darček

Funkcie:

◆Užite si stereo hudbu bezdrôtovo. ◆Krásne jednorožec dizajn s bling kamienkami. ◆Jemná, nastaviteľný dizajn, takže je ľahko prenosný. ◆Ruku-zadarmo a spleť-oslobodený dizajn. ◆To je skvelý darček pre malé deti. ◆Kompatibilné zariadenia: Všetky zariadenia s bluetooth.

Popis:

◆Bluetooth 5.0 ◆Ochranu sluchu ◆Vstavaný mikrofón ◆Pohodlné chrániče sluchu

Package:

1*Bezdrôtový bluetooth headset 1*USB nabíjací kábel

Kľúčové činnosti:

Zapnutie: Stlačte tlačidlo ON/OFF pre o 3seconds, budete počuť "REŽIM BLUETOOTH", čo znamená, že napájanie je zapnuté. Vypnite: Dlho stlačte tlačidlo ON/OFF na asi 3 sekundy, budete počuť "POWER OFF". Pohotovostný stav riadka: V pohotovostnom režime, modré svetlo bliká, keď výkon je dostatočný, a červené svetlo bliká, keď výkon je príliš nízky. Stav nabíjania riadka: Počas nabíjania svieti na červeno kontrolka svieti. A modré svetlo je vždy po dokončení nabíjania. Odpovedať/Hang up: Stlačte tlačidlo ON/OFF (raz prijmete prichádzajúci hovor a znovu zavesiť hovor. Objem: Dlhým stlačením "VOLUME+" alebo "VOLUME-" na nastavenie hlasitosti. Stop/Play: Stlačte tlačidlo ON/OFF (raz ak chcete prerušiť prehrávanie, a potom opäť pokračovať. Prvious/Ďalej: Stlačte volumer "+" alebo volumer "-" tlačidlo raz hrať na predchádzajúcu alebo nasledujúcu skladbu.

Spôsob pripojenia:

◆Dlhé stlačte tlačidlo ON/OFF tlačidlo na 3 sekundy, budete počuť "REŽIM BLUETOOTH" hlas, a potom zvuk "Ding-Dong", čo znamená, že je napájanie zapnuté, môžete pripojiť pomocou bluetooth. ◆Medzitým, modré svetlo bliká. ◆Otvorenie bluetooth na yhour mobil, tablet, alebo všetky zariadenia s bluetooth. ◆Nájsť bluetooth name "HM01", potom spárujte ich.

Spojenie stratil?

◆Ak párovanie slúchadlá nefunguje, vypnite slúchadlá a opakujte kroky znovu v "Párovanie vašich slúchadiel". ◆Uistite sa, že vaše slúchadlá je v dosahu vášho inteligentného zariadenia. Ak budete počuť dlhé pípnutie, potrebujete dobiť svoje slúchadlá. ◆Spojenie, môžu sa stratil vzhľadom na nízky stav batérie. ◆Pri nabíjanie slúchadiel, iba pomocou dodávaného USB kábla.

Štítky:Obchod Bezdrôtové Slúchadlá, Bem Bluetooth Slúchadlá, Intercom Motorcycl, Bluetooth Earpiec, Bluetooth Receiv, Roztomilý Vec, Fones Sem Fio, Bluetooth Headphon, Earphon, Ios Slúchadlá.

Počet Vodičov 2
Odolnosť 32Ω
Vocalism Princíp Dynamický
S Mikrofónom Áno
Impedancia Rozsah až 32 Ω
Certifikácia CE
Ovládacie Tlačidlo Áno
Je bezdrôtové Áno
Konektory ŽIADNE
Pôvod CN(Pôvodu)
Konektor Typu ŽIADNE
Celkové Harmonické Skreslenie 1%
Frekvenčný Rozsah 20 - 20000Hz
Bluetooth Verzia 5.0
Dĺžka Riadok 0m
Komunikácia Bezdrôtové
Bezdrôtové Typ Bluetooth
Aktívne Tlmenie Hluku-Zrušenie Áno
Štýl Slúchadlá
Citlivosť 110dB
Ovládanie Hlasitosti Áno
Názov Značky QearFun

Napíšte svoju recenziu!

Unicorn Bezdrôtové Bluetooth Slúchadlá S náramok Roztomilý Dievča Chlapec Slúchadlá Hudbu Prilba Telefón Deti Headset Vianočné Darčeky

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty